Barca dobila Betis u gostima, Messi izašao već u 21. minuti!

Nogometni.net 11. studenoga 2013 0

Betis je dominirao prvih pola sata utakmice kod kuće protiv Barcelone, stvarao šanse, Leo Messi se ozlijedio i morao van terena, Valdes je čuda vadio iz gola…

A onda u dvije minute dvije munjevite akcije Barcelone i 0-2. Prvo je u 36. minuti Neymar završio sjajnu akciju u tri poteza koju su počeli Song i Fabregas. Potom je Pedro minutu kasnije odigrao loptu i izbacio cijelu obranu Betisa. Svi su stali misleći da je zaleđe, ali Neymar nije bio “aktivan”. Pedro je sam otrčao za loptom i zabio.

Barcelona je izgubila samo jednu utakmicu u posljednjih šest gostovanja protiv Betisa. Bilo je to prije pet godina, a Betis je slavio 3-2.

Najbolja Kladionica

Ono što može zabrinuti navijače Barcelone je nova ozljeda Lea Messija. Argentinac je stao nakon jednog starta igrača Betisa, nije mogao više. Tražio je zamjenu. No i bez njega Barcelona je bila prejaka za Betis.

U drugom dijelu domaći su zaigrali nešto bolje, ali ponovilo se prvo poluvrijeme. Betis je imao par dobrih šansi, a onda na drugoj strani – gol. Fabregas je na asistenciju Montoye zabio za 0-3. Fabregas je točku na i stavio u 79. minuti utakmice svojim drugim golom za 0-4. Betis je zabio počasni gol iz penala u sudačkoj nadoknadi.

Barca je opet pobjegla Atleticu tri boda, Real Madrid zaostaje šest bodova…