Modrićev prvijenac ove sezone! Rakitić zabio kako dosad skoro nikad nije ! Atletico Madrid pobijedio Sevillu..

nogometni.net 27. rujna 2014 0

Luka Modrić u šestom je kolu Primere u gostima kod Villarreala postigao predivan pogodak, ujedno njegov prvi gol ove sezone u službenim utakmicama za Real Madrid. Njegov je klub slavio kod Villarreala 2:0 i tako došao do 12 bodova iz šest kola

Igrala se 33. minuta, kada je Modrić iskoristio činjenicu da je ostao sam na kakvih dvadesetak metara, te uputio neobranjiv udarac u mrežu Žute podmornice.

Utakmica je i dalje u tijeku, a Real Madrid na poluvremenu ima vodstvo 2:0, a osim našeg Modrića za Real Madrid pogodak je postigao Cristiano Ronaldo. Do kraja susreta ostao je rezultat s poluvremena, pa je Real slavio 2:0.

Već na poluvremenu, Barcelona vodi protiv Granade 3:0, a strijelac drugog pogotka naš je reprezentativac Ivan Rakitić. Gol je postigao metodom koju je dosad rijetko koristio – glavom. Do kraja utakmice Barcelona je utrpala gostima pola tuceta golova i slavila 6:0

Teško se sjetiti kada je posljednji put naš veznjak postigao gol glavom, ali učinio je to igrajući za svoju Barcelonu u šestom kolu Primere protiv Granade.

Barcelona je vodila na poluvremenu s dva gola Neymara i jednim Rakitića, koji je u 42. minuti sjajno nadskočio protivničkog braniča te matirao vratara nakon jednog u nizu vrhunskog prodora Lionela Messija. Do kraja susreta, Neymar je postigao i svoj treći pogodak, a Messi je upisao ukupno dvije asistencije i dva gola. Barcelona je slavila s visokih 6:0.

U šestom kolu španjolske lige Atletico Madrid vrlo je uvjerljivo na Vicente Calderonu pobijedio Sevillu rezultatom 4:0 i tako možda pokazao Rijeci neke metode kako do pobjede protiv spomenutog protivnika

Nakon početnog ispitivanja snaga, Koke je doveo Atletico u vodstvo u 19 minuti, da bi krajem prvog poluvremena, točnije u 42 minuti, Saul Niguez povećao vodstvo domaćina.

U drugom poluvremenu Atletico je ponovo bio bolja momčad na terenu, a njihovu je bolju igru udarcem s bijele točke povećao Raul Garcia, nakon što je počinjen prekršaj nad Griezmannom. Pri samom kraju utakmice, pogodio je i novopridošli Jimenez i tako okončao potop gostiju.

Mario Mandžukić s ‘batman maskom’ je odradio cijelu utakmicu, a iako nije postigao pogodak, bio je poprilično aktivan na terenu.

Sa četvrtom pobjedom na kontu, Atletico ima 14 bodova iz šest susreta, čime zauzima drugo mjesto, odmah iza Barcelone.