Juventus izašao iz male krize i utrpao sedam komada!

nogometni.net 9. studenoga 2014 0

Aktualni talijanski prvak Juventus deklasirao je Parmu 7-0 u susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Golove za najuvjerljiviju pobjedu torinske ‘Stare dame’ ove sezone postigli su Fernando Llorente (23, 36), Stephan Lichtsteiner (29), Carlos Tevez (50, 58) i Alvaro Morata (76, 88)

Palermo i Udinese odigrali su bez pobjednika, 1-1. Gosti su poveli u petoj minuti golom Cyrila Thereaua, a izjednačio je Paula Dyalbe iz kaznenog udarca u 43. minuti. Igor Bubnjić nije nastupio za Udinese.

Empoli je pobijedio Lazio 2-1, identičnim rezultatom je Chievo slavio protiv Cesene, dok su Cagliari i Genoa odigrali 1-1.

U nedjelju su na rasporedu još tri utakmice, a sastaju se Fiorentina – Napoli (18:00), Roma – Torino (21:00), te Inter – Verona (21:00).

Juventus vodi na ljestvici sa 28 bodova, Roma je druga sa šest bodova manje, ali i utakmicom manje, dok je na trećem mjestu Sampdorija sa 20 bodova. Na začelju je Parma sa šest bodova.

Rezultati:

Chievo – Cesena 2-1 (Pellssier 48, 90 /Đurić 88)

Empoli – Lazio 2-1 (Barba 52, Maccarone 55 / Đorđević 67)

Juventus – Parma 7-0 (Llorente 23, 36, Lichtsteiner 29, Tevez 50, 58, Morata 76, 88)

Palermo – Udinese 1-1 (Dyalba 43-11m/ Thereau 5)

Cagliari – Genoa 1-1 (Farias 16 / Rossettini 53-autogol)