Juventus i Sampdorija su u Torinu odigrali bez pobjednika 1:1 , pobjeda Rome , poraz Udinesea

nogometni.net 14. prosinca 2014 0

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Sampdorija su u Torinu odigrali bez pobjednika 1:1, čime je Sampa prekinula Juventusov niz od 25 uzastopnih domaćih pobjeda u Serie A.

Torinska ‘Stara dama’ je povela golom Patricea Evre u 12. minuti, a gosti su izjednačili golom Manola Gabbiadinija u 51. minuti. Zanimljivo, Sampdorija je bila posljednja momčad koja je protiv Juventusa slavila u Torinu i to u siječnju 2013. godine.

Taj kiks je iskoristila Roma koja je u derbiju u Genovi slavila s 1:0 protiv domaćina. Od 30. minute gosti su imali igrača više jer je isključen golman Genoe, ali Adem Ljajić nije realizirao jedanaesterac. Ipak, do odlaska na odmor je zabio Nainggolan fantastičan gol iz voleja s ruba 16-erca, a do kraja utakmice Roma je lakoćom održavala prednost.

Parma i Cagliari su odigrali bez pobjednika, dok je Verona bitne bodove za spas osvojila kod Udinesea (1:2).