Napoli protutnjao Cesenom, zaigrao i Radošević , Kovačić dobio crveni karton, Interu bod u žestokom derbiju!

nogometni.net 7. siječnja 2015 0

U pretposljednjem susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je kao gost uvjerljivo svladao Cesenu sa 4:1 (2:0).

Napoli se ovom pobjedom bodovno poravnao na ljestvici s trećeplasiranim Lazijem, oba kluba sada imaju po 30 bodova.

Napoli je poveo sa 4:0 golovima Callejona (29), Higuaina (41, 72) i Hamšika (64), dok je poraz domaćih ublažio Brienza (75).

Josip Radošević igrao je za Napoli od 84. minute, dok je Ivan Strinić pobjedu svoje nove momčadi odgledao s klupe za pričuve.

U derbiju je 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Inter su odigrali 1:1 (1:0).

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je Inter do 86. minute kada je dobio crveni karton zbog brutalnog starta na Lichtsteineru.

Juventus je bio bolji u prvom poluvremenu kada je i poveo golom Teveza (5), no u nastavku je Inter zaigrao bolje i zasluženo izjednačio preko Icardija (64).

Juventus sada ima 40 bodova, jedan više od druge Rome koja je ranije u utorak sa 1:0 kao gost nadigrala Udinese, dok je Inter 11. sa 22 boda.