Hoffenheim poražen od Kolna, Stuttgart pobijedio Werder Bremen i ligaški “fenjer” prepustio HSV-u

nogometni.net 12. travnja 2015 0

Zanimljivu utakmicu danas su na stadionu Rhein Energie odigrali domaći Koln i gostujući Hoffenheim.

Meč na kojemu je postignuto pet pogodaka u svoju korist riješio je domaći tim rezultatom 3:2. U 20. minuti stoper Hoffenheima Ermin Bičakčić skrivio je jedanaesterac koji je u pogodak pretvorio Lehman.

U 54. minuti Ujah postiže pogodak za 2:0. Petnaest minuta kasnije na drugoj strani jedanaesterac je skrivio Olkowski koji je tom prilikom zaradio crveni karton. Siguran realizator uza 2:1 bio je Eugen Polanski. Sa igračem manje domaći igrači postižu još jedan pogodak, a strijelac je ovog puta bio Hector. Do kraja je poraz Hoffenheima ublažio Modeste.

Domaći Stuttgart ostvario je veoma važnu pobjedu rezultatom 3:2, a pobjedonosni pogodak postignut je u posljednjoj minuti susreta, nakon što su gosti samo tri minute ranije izjednačili na 2:2.

U 15. minuti Christian Gentner postigao je vodći pogodak za Švabe, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu nakon svega pet minuta igre Selke postiže pogodak za 1:1. Dvadeset minuta prije kraja novo vodstvo Stuttgartu donio je Ginczek. Rezultat iz 70. minute na semaforu se zadržao sve od 87. kada nakon kornera Junuzovića Vestergaard loptu zakucava u domaći gol za 2:2.

Tri minute ranije domaći tim ostao je bez Harnika koji je zaradio dva žuta kartona. I sa igračem manje domaći igrači uspijevaju u posljednjoj minuti postići pobjednosni gol, a strijelac je nakon sjajnog pasa Diea bio po drugi put Ginczek.