MSN trio donio pobjedu Barceloni nad Real Sociedadom , Griezmann donio pobjedu Atleticu protiv Espanyola

nogometni.net 29. studenoga 2015 0

U 13. kolu Primere Barcelona je savladala Real Sociedad sa 4:0, a pogađao je MSN trio – Messi, Suarez i Neymar.

Neymar je doveo Barcu u vodstvo u 22. minuti na Alvesovu asistenciju.

Alves je asistirao i u 41. minuti Suarezu za sigurnih 2:0.

Neymar svoj drugi pogodak postiže u 53. minuti, a kada se činilo da se od napadačkog trojca samo Messi neće upisati u strijelce, Argentinac j epogodio na Neymarovu asistenciju za konačnih 4:0.

Atletico Madrid je pobjedom nad Espanyolom u 13. kolu Primere povezao sedmu ligašku utakmicu bez poraza. Junak Jorgandžija ponovo je bio Griezmann.

Francuskom reprezentativcu Griezmannu ovo je bio četvrti gol u posljednje četiri utakmice za Atletico u svim takmičenjima. Mrežu Espanyola pogodio je u trećoj minuti i do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Atletico će i dalje ostati na drugom mjestu tabele pošto imaju pet bodova više od Real Madrida koji ide u goste Eibaru, dok je Espanyol trenutno 13. na tablici.