REAL NAKRATKO NA VRHU: Ronaldo se s dva gola izjednačio s Neymarom

nogometni.net 30. prosinca 2015 0

S dva gola Cristiana Ronalda i prvijencem Lucasa Vazqueza Real Madrid stigao je do pobjede (3:1) protiv Real Sociedada na Santiago Bernabeuu.

Luka Modrić igrao je do 88. minute, dok je Mateo Kovačić u igru ušao u 59. minuti.

Real je mogao doći do vodstva u 24. minuti, ali je Portugalac promašio jedanaesterac, da bi 18. minuta kasnije iz drugog pokušaja s bijele točke zabio prvi gol na utakmici.

Gosti su izjednačili u 49. minuti golom Brume, a Ronaldo je nakon Marcelovog ubačaja iz kornera u 67. minuti volejem poslao loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je Lucas nakon što je Bale s lijeve strane ubacio u kazneni prostor.

U drugoj utakmici Malaga je u gostima s 1:0 slavila protiv Levantea, a Duje Čop igrao je do 73. minute.