Juve slavio u Bergamu, novi kiks Milana ; WBA savladao Manchester United, Mata prvi put u životu isključen

nogometni.net 6. ožujka 2016 0

Juventus je u 28. kolu Serie A slavio na gostovanju kod Atalante sa 2:0 i tako zadržao prednost od tri boda nad Napolijem.

Golove za Juve u Bergamu postigli su Barzagli u 24. i Lemina u 86. minuti.

Milan je poražen na gostovanju kod Sassuola s 2:0. Strijelci za domaću ekipu bili su Duncan i 27. i Sansone u 71. minuti. Frosinone je također slavio sa 2:0. Golove protiv Udinesea postigli su Ciofani u 12. i Blanchard u 60. minuti susreta. Genoa je golom Rigonija iz 48. minute nadigrala Empoli, dok je jedini današnji meč bez golova viđen u duelu Bologne i Carpija.

West Bromwich Albion je sa 1:0 savladao Manchester united u okviru 29. kola engleske Premierlige.

U veoma uzbudljivoj utakmici domaćin je imao više od igre i na kraju je zasluženo slavio.Posao im je u prvom poluvremenu olakšao i vezni igrač Uniteda juan Mata, koji je prvi put u karijeri isključen. Španjolski reprezentativac je dobio dva žuta kartona u razmaku od samo tri minute i Manchester je od 26. igrao sa igračem manje.

WBA je iskoristio igrača više i u 66. minuti preko Rondona došao do velika tri boda.