Milan srušio Lazio na San Siru, Krama zabio pa odmah izašao, Kovačev Eintracht opet slavio

nogometni.net 20. rujna 2016 0

Nogometaši Milana svladali su Lazio s 2-0 na San Siru u prvoj utakmici 5. kola talijanske Serie A.

Kolumbijac Carlos Bacca doveo je domaću momčad u vodstvo u 37. minuti i petim golom u ovoj sezoni izjednačio se na vrhu ljestvice strijelaca sa Španjolcem Callejonom iz Napolija.

Konačnih 2-0 postavio je Francuz M’Baye Niang u 74. minuti iz penala. Milan je privremeno zasjeo na treće mjesto sa 9 bodova, dok je Lazio ostao na sedam bodova i pao na 7. mjesto.

U srijedu su na rasporedu sve preostale utakmice 5. kola talijanskog prvenstva.

Andrej Kramarić zabio je za 1-0 kod Darmstadta u četvrtom kolu njemačke nogometne lige. Kramarić je zabio u 46. minuti udarcem ljevicom s 20 metara, a izašao je nepunih 10 minuta nakon gola.

Zasad nema informacija, ali nadamo se da nije riječ o ozljedi. Hoffenheim je imao pobjedu do sudačke nadoknade. Denis Olejnik zabio je za domaće. Hoffenheimu je to četvrti remi u četiri odigrana kola. No dobra vijest je što je Kramarić nakon tri asistencije u prve tri utakmice počeo zabijati.

Dortmundska Borussija razbila je Wolfsburg na gostovanju 5-1.

Eintracht koji vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač slavio je kod Ingolstadta 2-0, a Kovačevom klubu to je druga pobjeda u nizu. Jedina loša vijest za Kovača je ozljeda Ante Rebića koji je počeo utakmicu, ali je već u 13. minuti morao napustiti igru.

Bundesliga, 4. kolo:

Darmstadt – Hoffenheim 1-1 (Olejnik 90 / Kramarić 46)
Freiburg – Hamburger SV 1-0 (Petersen 70)
Ingolstadt – Eintracht 0-2 (Abraham 45, Oczipka 50)
Wolfsburg – Dortmund 1-5 (Didavi 53 / Guerreiro 4, Aubameyang 16, 62, Dembele 58, Piszczek 73)