Čudesni Kalinić! Zabio tri gola i asistirao u golijadi u Cagliariju , poraz Intera

nogometni.net 23. listopada 2016 0

Nikola Kalinić briljira na gostovanju kod Cagliarija. Fiorentina je slavila 5-3, a Kalinić je zabio tri gola i namjestio jedan. Domaći su poveli u drugoj minuti, ali tada počinje Kalinićev šou

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić zabio je tri gola u pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Cagliarija 5-3 u 9. kolu talijanskog prvenstva.

Kalinić je na Sardiniji zabio golove u 20., 40. i 53. minuti, a asistirao je kod još jednog gola Fiorentine. Splitski napadač bio je dvostruki strijelac i u četvrtak u Europskoj ligi protiv Slovan Libereca pa je u četiri dana postigao čak pet golova. Milan Badelj i Hrvoje Milić ostali su na klupi “viola”.

Inter je izgubio 2-1 na gostovanju kod Atalante golom iz penala dvije minute prije kraja te je pao na sramotno 14. mjesto ljestvice. Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za milansku momčad, a Marcelo Brozović zamijenjen je u 62. minuti nakon što je asistirao za krasan gol Édera iz slobodnjaka.

Napoli je slavio kod “fenjeraša” Crotonea 2-1 s 90-minutnim učinkom Ivana Strinića, dok je Marko Rog ponovno bio na klupi.

Stipe Perica i Andrija Balić odgledali su s klupe Udinesea pobjedu svoje momčadi nad Pescarom 3-1, dok su Torino i Lazio odigrali 2-2.

Na ljestvici vodi Juventus (21) ispred Milana (19), Napolija (17) i Rome (16) koja večeras dočekuje Palermo.