MANCHESTER CITY STIGAO DO NOVIH BODOVA, ALI TO JE SKUPO PLATIO , SPAS U ZADNJI ČAS ZA MILAN Lazio je imao sve u svojim rukama, igru i rezultat, a onda se ukazao – Suso

nogometni.net 14. veljače 2017 0

U posljednjoj utakmici 25. kola Premier lige u ponedjeljak je Manchester City u gostima kod Bournemoutha slavio sa 2-0, a strijelci su bili Raheem Sterling (29) i Tyrone Mings (69-ag).

Manchester City se probio na drugo mjesto i za vodećim Chelseajem zaostaje osam bodova. Ipak, skupo je paltio pobjedu Manchester city obzirom kako se već u 14. minuti utakmice ozlijedio Brazilac Jesus koji je ove zime za 32 milijuna eura došao na Etihad.

U posljednoj utakmici 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Milan remizirali su u Rimu sa 1:1.

Zadovoljniji ovakvim rezultatom svakako mogu biti u Milanu budući je Lazio imao vodstvo 1:0 od prve minute sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon gola iz jedanaesterca Lucasa Biglije, kao i bolju igru. Prethodno je vratar Milana Donnarumma u kaznenom prostoru srušio Ciru Immobilea.

Međutim, rimski sastav nije uspio zabiti i drugi gol i prelomiti utakmicu, a kazna je uslijedila u 85. minuti kada je Suso lijepom solo-akcijom došao do izjednačenja.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić odigrao je za Milan cijeli susret, dok je bivši vratar Rijeke Ivan Vargić po običaju bio na klupi za pričuve Lazija.