Milan se raspucao protiv Palerma, pobjeda Rome , Inter je šokantno izgubio na gostovanju od 17-plasiranog Crotonea

nogometni.net 9. travnja 2017 0

Milan se raspucao protiv Palerma, zabio je četiri komada u pobjedi 4-0. Jedan gol bio je djelo Marija Pašalića. Hrvatski veznjak pokazuje odlična izdanja u dresu “rossonera”

Mario Pašalić drugi vikend zaredom trese mreže na “čizmi”! Hrvatski veznjak bio je strijelac u nedjeljnom prvenstvenom ogledu Milana protiv Palerma na San Siru, koji je završio s visokih 4-0 za milansku momčad.

Španjolac Suso u 19. minuti ubacio je s desnog boka na drugu stativu gdje se Pašalić snašao “inzaghijevski” i iz blizine nekako gurnuo loptu u mrežu. Bio je to gol za 2-0, nakon što je Suso u šestoj minuti zabio vodeći gol za “rossonere”.

Pašaliću je to četvrti gol za milanske ‘crno-crvene’. Prvijenac je postigao Crotoneu u pobjedi 2-1, a u strijelce se upisao i kod Bologne (1-0) te Pescare (1-1). Osim toga, zabio je pobjedonosni gol u raspucavanju s bijele točke u Superkupu protiv Juventusa.

Samo minutu poslije gola Pašalić je zbog oštrog starta dobio peti žuti karton u sezoni koji ga izbacuje iz konkurencije za Derby della Madonnina protiv Intera na Veliku subotu (12:30 sati).

Carlos Bacca povisio je prednost domaćina na 3-0 u 37. minuti na dodavanje Davidea Calabrije. Za 4-0 krasan gol zabio je Gerard Deulofeu…

Od ostalih utakmica Inter je šokantno izgubio na gostovanju od 17-plasiranog Crotonea 2-1 i tako prepustio Milanu ‘pole position’ u utrci za Europu iduće sezone. Strijelci su bili Falcinelli (19′, 22′) za Crotone i D’Ambrosio (65′) za Inter.

Sampdoria je u terminu od 12.30 sati remizirala na Luigi Ferrarisu s Fiorentinom 2-2 (Fernandes 5′, Alvarez 71’/ Rodriguez 60′, Babacar 89′), Bologna je na Renato Dall’Ari stradala 3-0 od Rome (Fazio 26′, Salah 41′, Džeko 75′), Torino je na Sardiniji stigao do pobjede protiv Cagliarija 3-2 (Ljajić 33′, Belotti 39′, Acquah 54’/ Borriello 19′, Han Kwang 90+5′), a Udinese je u Udinama razbio Genou 3-0 (De Paul 20′, Zapata 31′, Rubinho (ag) 49′).

Od 20.45 sati igra se veliki derbi Lazija i Napolija.