Olympiacos slomio Partizan, Makedonci u ekstazi! Balotelli volejčinom šokirao Kopenhagen

nogometni.net 25. srpnja 2017 0

Srpski prvak Partizan dobro se držao protiv grčkog Olympiacosa, ali to će im biti tek slaba utjeha poslije poraza u Beogradu 1-3. Grci su tako koračić do playoffa kvalifikacija za Ligu prvaka gdje će, dakako, biti nositelji zbog sjajnog koeficijenta.

Po Partizan je počelo loše – već u šestoj minuti Francuz Ben koristi smušenost obrane Beograđana i zabija za 0-1 na asistenciju Marka Marina. No, Partizan se vraća u 10. minuti poslije dobre akcije Đurđevića, Jankovića i Tawambe koji zabija za 1-1.

Na poluvremenu se dogodio i incident. Igrači su krenuli u svlačionicu po završetku prvog poluvremena, a onda su Grobari počeli bacati razne predmete u teren. Jedna je boca zahvatila i gostujućeg igrača. On je potom bacio bocu natrag na tribine, pa se na njega zaletio član stručnog stožera Partizana, Andrija Delibašić. Onda su stigli i gostujući rezervni igrači pa se brzo napravila gužva koja se smirila ubrzo.

U nastavku utakmice, Ben zabija za 1-2 u 56. minuti i šokira domaće, a stvar završava Emenike laganom realizacijom u 91. minuti utakmice.

Vardar je prethodne sezone namučio Dinamo u kvalifikacijama za LP, ali naš je prvak uspio preko sjajnog Marka Pjace izboriti plasman u sljedeću fazu. Ove sezone mogli bi napraviti puno više…

Makedonci slave Vardar i Gocu Sedloskog. Nakon što su iznenadili švedski Malmö u drugom pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka, večeras su u Skoplju pobijedili i jaki danski Kopenhagen, momčad koja je prošle sezone igrala u skupinama ovog natjecanja.

U 65. minuti pobjedu 1-0 donio im je Brazilac Jonathan Balotelli sjajnim udarcem iz voleja.

Podsjećamo, Vardar je prethodne sezone namučio Dinamo u kvalifikacijama za LP, ali naš je prvak uspio preko sjajnog Marka Pjace izboriti plasman u sljedeću fazu.

Momčad makedonskog prvaka zadržala je jednaku momčad i sada im rezultati stižu. Uzvrat je sljedeće srijede u Kopenhagenu.

Slavia Prag savladala je BATE 1-0, a svoj debi za bjeloruskog prvaka upisao je bivši stoper Hajduka i hrvatski reprezentativac, Jurica Buljat. Steaua i Plzen odigrali su 2-2 i 90 minuta za Čehe odigrao naš veznjak Diego Živulić, a AEK Marka Livaje blizu je eliminacije. Njih je dobio ruski CSKA 2-0. Qarabag i Sheriff za kojeg igra Josip Brezovec odigrali su bez golova u Bakuu, a za 90 minuta za goste branio je bivši golman Osijeka, Zvonimir Mikulić.