Qarabag šokirao Kopenhagen! Azerbajdžanci su u Ligi prvaka , Liverpool pregazio Hoffenheim

nogometni.net 24. kolovoza 2017 0

Qarabag je izgubio u Danskog kod Kopenhagena 2:1, no zbog 1:0 Liga prvaka će se igrati u Azerbajdžanu. Domaćinu nisu bili dovoljni golovi Santadera i Pavlovića…

Liga prvaka igrat će se i u Azerbajdžanu jer je Qarabag zbog gola u gostima izbacio Kopenhagen. Prošli su i Sporting, APOEL te CSKA Moskva.

Skupine je izborio Sporting Lisabon i to nakon što je u gostima s 5:1 dobio rumunjski FCSB. Nakon 0:0 u prvoj utakmici, danas se otvorilo u 13. minuti kada je za goste zabio Doumbia. U 20. minuti domaćin se vraća preko Maranhaa, no u nastavu gosti su zabili još četiri gola preko Acune, Martinsa, Dosta i Battaglije za potvrdu prolaza.

APOEL je u Pragu s 0:0 protiv Slavije potvrdio 2:0 iz prve utakmice, dok je CSKA i u uzvratu slavio protiv Young Boysa. Nakon 1:0 u prvoj utakmici, večeras je u Moskvi bilo 2:0 golovima Šenikova i Džagojeva.

Qarabag je izgubio u Danskog kod Kopenhagena 2:1, no zbog 1:0 Liga prvaka će se igrati u Azerbajdžanu. Domaćinu nisu bili dovoljni golovi Santadera i Pavlovića, dok je gostima gol vrijedan Lige prvaka zabio Ndlovu

Hoffenheim nije imao nikakve šanse na Anfieldu protiv ubitačnog Liverpoola. Englezi su već poslije 21. minute imali 3-0 i pitanje putnika u skupine Lige prvaka bilo je zgotovljeno.

U 11. minuti Vodi Liverpool je poveo golom Nijemca Emrea Cana poslije samo 11 minuta igre. Mane je asistirao, a veznjak Elfa uz malo sreće pogodio u mrežu Baumanna. Sjajno su Englezi otvorili utakmicu igrom i rezultatski. Sedam minuta poslije, Hoffenheim opet djeluje nedoraslo, kao da su bili impresionirani pritiskom Liverpoola . Poslije udarca iz daljine, Baumann je uspio to odbiti, ali taman na nogu Egipćanina koji nije bio u ofsajdu pa je lako pogodio za ukupnih 4-1.

U 21. minuti ‘game over’ za goste. ‘Heavy metal’ Jurgena Kloppa nad Julianom Naglesmannom potvrdio je Emre Can, ponovno. Firmino je pronašao Nijemca koji nema problema s realizacijom. Zabio je svoj drugi gol na utakmici.

Sedam minuta kasnije, Nijemci dolaze na 3-1 preko Utha koji je ušao samo četiri minute ranije Nagelsmann je dobro napravio zamjenu kad je već promašio s početnom postavom.

Liverpool je igrao, stvarao i promašivao. Nekoliko zicera izvadio je i Baumann, no u 63. nije bilo spasa. Firmino zabija za 4-1! Henderson ga je poslužio poslije očajne reakcije Vogta. Brazilac je zabio svom bivšem klubu na oduševljenje Anfielda, a Liverpool nastavlja napadati i poslije tog gola!

Jedini koji je nešto pokazao kod Hoffenheima je naš Andrej Kramarić. Wagner je zabio na njegovu lijepu asistenciju. Izvozao je Joea Gomeza i ubacio svom napadaču koji nije imao problem pri realizaciji.