MODRIĆ I REAL PROSULI BODOVE KOD DAVLJENIKA! PSG NASTAVIO POHOD NA TITULU: Neymar pogodio rašlje iz slobodnjaka

nogometni.net 4. veljače 2018 0

Nogometaši Real Madrida odigrali su 2:2 na gostovanju kod Levantea.

U subotu u 22. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je ponovno kiksao, u gostima protiv Levantea odigrao je 2-2. Real je poveo u 11. minuti, Toni Kroos izveo je korner, a stoper Sergio Ramos glavom je pogodio mrežu.

U 42. minuti iz polukontre Emmanuel Boateng donosi izjednačenje Levanteu. No, Real ponovno vodi u 81. minuti pogotkom Isca, ali to mu nije bilo dovoljno da upiše pobjedu, jer je Giampaolo Pazzini u 89. minuti zabio za 2-2.

U dresu Reala Luka Modrić pružio je dobru partiju, dobro je gradio igru i pripremio je nekoliko opasnih situacije pred golom protivnika, ali njegovi suigrači su bili neraspoloženi. Također, u 57. minuti Modrić je spasio mrežu Reala.

Naime, nakon kornera Reala momčad Levantea krenula je u kontranapad, a jedini koji je to prepoznao na vrijeme bio je Luka Modrić, koji je istrčao 70 metara i na kraju je spasio mrežu “kraljeva”. Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve Reala.

U nedjelju u gradskom derbiju sastaju se Espanyol i Barcelona, a potom Atletico Madrid dočekuje Valenciju.

Vodeća momčad francuskog prvenstva PSG nastavila je pohod prema naslovu prvaka. U subotu popodne Neymar i društvo gostovali su kod Lillea gdje su upisali 3:0 pobjedu. Do vodstva su došli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Cavani spustio loptu do Berchichea, koji je potom preciznim udarcem matirao Maignana.

Do drugog gola čekalo se do 77. minute. Tada je na scenu stupio najskuplji nogometaš u povijesti. Brazilac Neymar izveo je slobodan udarac s ruba kaznenog prostora. Odlično je tukao te je dao svoj 18. prvenstveni gol.

Konačan rezultat postavio je sjajnim lobom Lo Celso u 87. minuti na krasno dodavanje Diarre, koji je debitirao u dresu PSG-a.