Europa Liga »

PIVARIĆ I VIDA OSVETILI DINAMO, NICA NATRPALA MREŽU BELGIJACA Uvjerljive pobjede Zenita i Sociedada, Lazio dvaput gubio pa odnio sva tri boda u Rim

nogometni.net rujan 15, 2017 0

U susretu 1. kola Europske lige Zenit je u Skoplju pobijedio Vardar 5-0, Real Sociedad je bio uvjerljiv protiv Rosenborga 4-0, dok je Nica na gostovanju u Belgiji porazila Waregem 5-1 Zenit je rutinski

Read More »
AEK OČITAO LEKCIJU RIJEČANIMA USRED RUJEVICE! Milan poslao zastrašujuću poruku prvaku Hrvatske

nogometni.net rujan 14, 2017 0

U 1. kolu skupine D Europske lige, nogometaši hrvatskog prvaka Rijeke u četvrtak navečer, na svojoj Rujevici, izgubili su od grčkog AEK-a s 2-1. U drugoj utakmici skupine, Milan je na gostovanju u Beču

Read More »
Vardar u najvećoj senzaciji izbacio turskog velikana; ispao i Ajax , Skenderbeu se osvetio Dinamu i oduzeo mu jesen u Europi!

nogometni.net kolovoz 25, 2017 0

Nogometaši skopskog Vardara priredili su najveće iznenađenje kvalifikacija za Europsku ligu izbacivši turskog velikana Fenerbahče. Naravno, ovdje spada i ispadanje našeg Dinama od albanskog Skenderbeua Nakon skopskih 2:0, Vardar je u Istanbulu pobijedio 2:1

Read More »
Hrabri Hajduk propustio pobijediti Everton u drami na krcatom Poljudu , Osijek slavio, ali ostao na korak od iznenađenja i plasmana u Europsku ligu!

Hajduk je četvrtu godinu zaredom zapeo u play-offu Europske lige. Ovaj put previsoka prepreka zvala se Everton koji je u dvije utakmice bio bolji, ali Hajduk je hrabro pao protiv elitnog kluba najbogatije lige

Read More »
Osijek u sjajnoj atmosferi poveo pa promašio penal i šokantno primio dva gola! Furiozni Everton sve riješio u prvom poluvremenu, Majstori s mora opasno prijetili u nastavku

nogometni.net kolovoz 18, 2017 0

Osijek je u prvoj utakmici play-offa Europske lige pred rasprodanim Gradskim vrtom poražen 2:1. Bijelo-plavi su poveli pa promašili penal za 2:0, a onda do kraja susreta primili dva gola… U prvom susretu posljednjeg

Read More »
KAKVA DRAMA U MAKSIMIRU: Henriquez je zabio za izjednačenje u zadnjim sekundama utakmice i spasio Dinamo od poraza

nogometni.net kolovoz 17, 2017 0

Favorizirani Dinamo spasio se poraza u zadnjim sekundama utakmice protiv albanskog Skenderbeua. Henriquez je izjednačio u 4. minuti sudačke nadoknade, nakon što su gosti vodili od 37. minute pogotkom Liridona Latifija. Čileanac je ušao

Read More »
Real srušio Manchester United i osvojio prvi trofej ove sezone!

nogometni.net kolovoz 8, 2017 0

Real je u Skoplju pobijedio Manchester United i osvojio europski Superkup. Real je s 2:1 slavio u Skoplju protiv Manchester Uniteda i osvojio europski Superkup. Kraljevski klub u vodstvo je doveo Casemiro u 24.

Read More »
Hajduk u fantastičnoj atmosferi Poljuda slomio Dance , sjajni Osijek deklasirao i izbacio PSV!

nogometni.net kolovoz 3, 2017 0

Nogometaši Hajduka plasirali su se u play-off Europske lige, jer su na prepunom Poljudu svladali Brondby 2:0, dok je prva utakmica ova dva kluba završila bez pogodaka ‘Večeras je naša fešta’ orilo se Poljudom.

Read More »
Dinamo teškom mukom prošao dalje: Festival promašaja i pogrešaka!

Nogometaši Dinama plasirali su se u 4. pretkolo Europske lige nakon što su u uzvratu u Skeinu odigrali 0-0 protiv Oddsa i sačuvali prednost od 2-1 otprije sedam dana iz Zagreba. Dinamo je, uz

Read More »
Neuvjerljivi Dinamo nakon šoka uspio preokrenuti i pobijediti slabašni Odd

nogometni.net srpanj 28, 2017 0

Nogometaši Dinama pobijedili su u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige norveški Odd BK 2:1 i stekli minimalnu prednost pred uzvrat za sedam dana u Norveškoj… Nakon punih 11 godina Dinamo je svoju europsku