Europske lige »

DUJE ČOP ZABIO DRUGI GOL U PET DANA: Vatreni majstorijom pokrenuo preokret Standarda , ČUDESNNA UTAKMICA U GRČKOJ: Livaja asistirao za pobjedu AEK-a nad Olympiakosom

nogometni.net rujan 25, 2017 0

Nogometaši Standard Liegea pobijedili su Lokeren 2-1 u susretu osmog kola belgijskog prvenstva, a prvi pogodak za pobjednički sastav zabio je Duje Čop. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Aminea Benchaima.

Read More »
Novi posrtaj Milana; Strinić i društvo na koljena bacili velikana , Inter se dugo mučio, slomio je Genou tek u samoj završnici utakmice

nogometni.net rujan 24, 2017 0

U susret šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je teškom mukom pobijedio Genou 1:0, dok je u drugom genovsko-milanskom okršaju Sampdorija pobijedila Milano 2:0 Pobjedu Interu donio je Danilo D’Ambrosio golom u 88. minuti.

Read More »
PSG ostao bez trijumfa protiv Montpelliera , Lyon kiksao kod kuće protiv Dijona, Bordeaux nastavio niz bez poraza ; Juventus rutinski savladao Torino

nogometni.net rujan 23, 2017 0

Nogometaši Montpelliera i PSG-a podijelili su bodove na De la Mosson stadionu u okviru 7. kola Ligue 1 odigravši meč bez pogodaka. U prošlom kolu došlo je do sukoba na relaciji Cavani-Neymar, a Brazilca

Read More »
Njemačka: Pogodak Rebića u porazu Eintrachta , Španjolska: Ceballos junak Real Madrida

Hrvatski nogometaš Ante Rebić bio je strijelac za Eintracht iz Frankfurta u susretu 6. kola njemačkog prvenstva, no taj pogodak nije pomogao momčadi koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač da izbjegne poraz na

Read More »
Morata i Lukaku zatrpavaju mreže suparnika, Manchester City melje

Sastavi iz Manchestera sada imaju po 16 bodova, tri više od branitelja naslova Chelseaja. Vodeći dvojac engleskog nogometnog prvenstva, Manchester City i Manchester United, nastavio je nizati pobjede i u 6. kolu Premier lige,

Read More »
Nevjerojatna greška golmana Bayerna za kiks s Wolfsburgom  , Monaco je s uvjerljivih 4:0 slavio na gostovanju kod Lilla

Nevjerojatna greška golmana Bayerna za kiks s Wolfsburgom , Monaco je s uvjerljivih 4:0 slavio na gostovanju kod Lilla

Bayern München je upisao prvi prvenstveni remi. Bavarci su pred svojim navijačima odigrali 2:2 i uzeli tek bod protiv Wolfsburga. Vukovi su tako po prvi put nakon prosinca 2001. godine uzeli bod Bayernu nakon

Read More »
SENZACIJA NA SANTIAGO BERNABEUU – moćni Real srušen u poslednjoj minuti usred Madrida! KRAMA I DRUŠTVO DO VELIKOG PREOKRETA STIGLI U ZADNJIM SEKUNDAMA Borussia ponovno na vrhu Bundeslige

nogometni.net rujan 21, 2017 0

Nakon gotovo dvadeset godina, nogometaši Real Betisa uspjeli su pobijediti Real Madrid na Santiago Bernabeuu, i to na kakav način! U napetoj utakmici 5. kola španjolske Primere, pogodak odluke zabio je Arnaldo Sanabria u

Read More »
Fenomenalni Mandžukić zabio za pobjedu Juventusa u velikom derbiju, pobjeda Napolija i Milana

nogometni.net rujan 20, 2017 0

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić započeo je od prve minute derbi između Juventusa i Fiorentine u petom kolu talijanske Serie A. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, međutim u drugom je proradio aktualni prvak.

Read More »
Bayern uvjerljiv kod Schalkea, Augsburg golom Gregoritscha srušio Leipzig , Barcelona pregazila Eibar, Hat-trick Zaze u pobjedi Valencije protiv očajne Malage

Nogometaši Bayerna pobijedili su u Gelsenkirchenu u okviru 5. kola Bundeslige ekipu Schalkea rezultatom 3:0. Domaći su riskirali i do večerašnje utakmice pogodili s dovođenjem talentiranog mladog trenera Tedesca, ali protiv Bavaraca ipak nije

Read More »
Real Madrid u derbiju sredio imenjaka i upisao jako važnu pobjedu , raskol između zvijezda PSG-a

nogometni.net rujan 18, 2017 0

U derbiju 4. kola Primere Real Madrid je slavio na gostovanju kod Real Sociedada s 3-1. Baskijski klub je Real dočekao s maksimalnim učinkom, ali je europski prvak konačno u Primeri pokazao snagu i