Europske lige »

BUNDESLIGA Frankfurt savladao Leipzig, SERIE A Immobile s dva pogotka srušio Veronu

nogometni.net veljača 20, 2018 0

Ekipa Frankfurta savladala je Leipzig u posljednjem susretu 23. kola njemačke Bundeslige rezultatom 2:1. Glavni sudac meča Felix Zwayer odgodio je početak utakmice za deset minuta zbog velikog protesta domaćih navijača, a oni su

Read More »
Kovačić dočekao priliku, Real preokretom do trijumfa u golijadi

nogometni.net veljača 19, 2018 0

U dvoboju 24. kola Primere Real Madrid je u pravoj golijadi slavio protiv Betisa u Sevilli s 5-3. Real je poveo već u 11. minuti nakon udarca Ronalda kojeg je obranio vratar Alan,ali odbijenu

Read More »
BADELJ ZABIO, JUVE I NAPOLI SLAVILI: Vodeće momčadi Serije A nastavile svoju utrku za trofej na kraju sezone

nogometni.net veljača 18, 2018 0

U nogometnom prvenstvu Italije nastavljena je mrtva utrka Napolija i Juventusa, budući da su oba kluba u 25. kolu upisala pobjede. U nedjelju je vodeći Napoli na domaćem terenu protiv slabašnog SPAL-a slavio sa

Read More »
PSG rutinski savladao Strasbourg, nova dva pogotka Cavanija , Barcelona sigurnom pobjedom protiv Eibara najavila duel protiv Chelseaja

nogometni.net veljača 17, 2018 0

Ekipa PSG-a upisala je 22. pobjedu u francuskoj Ligue 1, a oni su na domaćem terenu bili bolji od Strasbourga rezultatom 5:2 Već u ranoj fazi meča gostujuća ekipa stigla je u vodstvo od

Read More »
Bayernova deseta pobjeda u nizu i to na kakav način!

U susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju pobijedio Wolfsburg 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Robert Lewandowski u sudačkoj nadoknadi. Wolfsburg je poveo u osmoj minuti golom Daniela Didavija i

Read More »
Chelsea prekinuo niz poraza i savladao WBA , Deportivo više od dva mjeseca ne zna za pobjedu

nogometni.net veljača 13, 2018 0

Nogometaši Chelseaja su nakon dva uzastopna poraza u 27. kolu engleskog Premiershipa konačno slavili. Na Stamford Bridgeu je večeras pao slabašni West Bromwich Albion, a gosti mogu biti zadovoljni što kući idu sa samo

Read More »
Interu pobjeda nakon dva mjeseca, kiks Barcelone

nogometni.net veljača 12, 2018 0

Nogometaši Intera napokon su upisali pobjedu, svladavši u nedjelju u 24. kolu talijanskog prvenstva Bolognu sa 2:1, a hrvatski veznjak Marcelo Brozović ponovno je bio asistent. Inter je poveo u 2. minuti golom Edera

Read More »
ATLETICO MADRID DRŽI KORAK ZA BARCELONOM , PETARDA REALA Ronaldo je zabio savršeni hat-trick ; NEYMAROV GOL DOVOLJAN ZA NOVA TRI BODA PSG-A: Subašićev Monaco skočio na drugo mjesto ljestvice

nogometni.net veljača 11, 2018 0

Griezmann zabio nakon 39 sekundi i donio pobjedu protiv Malage Drugi Atletico sada ima 52 boda, šest manje uz utakmicu više od vodeće Barcelone koja će u nedjelju ugostiti Getafe, a 12 više od

Read More »
Tottenham je vladar sjevernog Londona, Kane srušio Arsenal , Everton, West Ham i Swansea upisali važne pobjede

nogometni.net veljača 10, 2018 0

Ekipa Tottenhama slavila je u gradskom derbiju protiv Arsenala u meču 27. kola engleskog Premiershipa minimalnim rezultatom 1:0. Od početka meča Tottenham je preuzeo kontrolu nad igrom, dok je Arsenal svoje prilike čekao iz

Read More »
Kramarić strašnim golom potvrdio da je opet u velikoj formi!

Andrej Kramarić i Ante Rebić postigli su pogotke u 22. kolu Bundeslige, a Eintracht i Hoffenheim stigli do važnih pobjeda.. Kramarić je još od kolovoza čeka na svoj pogodak, a onda je zabio dva