Europske lige »

Livaja zabio golčinu u sudačkoj nadoknadi i AEK-u osigurao prvo mjesto ; Inter 13 utamkica ne zna za poraz

nogometni.net studeni 20, 2017 0

U derbiju 11. kola grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos i AEK su odigrali 1:1, a gol za goste u petoj minuti sudačke nadoknade zabio je hrvatski nogometaš Marko Livaja Panathinaikos je poveo u 10. minuti

Read More »
Sampdoria srušila Juventus, Torinu samo bod protiv Chieva ; Rodelin u 93. minuti spasio Caen i donio mu bod protiv Nice

nogometni.net studeni 19, 2017 0

Nogometaši Sampdorije pobijedili su na Luigi Ferrarisu u okviru 13. kola Serije A ekipu Juventusa rezultatom 3:2. Ekipa iz Torina je u prvom poluvremenu imala apsolutnu dominaciju na terenu, ali su promašili nekoliko odličnih

Read More »
Katastrofalni sudac uništio je madridski derbi  , Suarez konačno zabio – Barcelona na +10 ! Napoli razbio Milan

Katastrofalni sudac uništio je madridski derbi , Suarez konačno zabio – Barcelona na +10 ! Napoli razbio Milan

Veliki madridski derbi između Atletica i Reala završio je remijem 0-0. No, sve je u potpunosti palo u drugi plan zbog vrlo lošeg suđenja glavnog suca Fernandeza Borbalana. Prvo poluvrijeme bilo je igrački u

Read More »
BAYERN UVJERLJIV UZ DVA GOLA LEWANDOWSKOG: Rebić igrao cijelu utakmicu, Kramariću pola sata u remiju Hoffenheim i Eintrachta

nogometni.net studeni 18, 2017 0

U njemačkoj Bundesligi završeno je pet susreta 12. kola. Eintracht Nike Kovača remizirao je protiv Kramarićevog Hoffenheima 1-1, a Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za momčad iz Franfurta. Bayern je sa 3-0 pobijedio

Read More »
Engleska: Uspješno kolo za sve favorite

U derbiju 12. kolu Premier lige Arsenal je u subotu svladao Tottenham sa 2-0, a vodeći Manchester City je u gostima slavio protiv Leicestera, također sa 2-0 Oba pogotka “topnici” su postigli u završnici

Read More »
Real bez Modrića napokon do pobjede ; pobjeda Lyona u derbiju

nogometni.net studeni 6, 2017 0

U 11. kolu Primere nogometaši Real Madrida pobijedili su na Santiago Bernabeuu Las Palmas rezultatom 3:0, a Luka Modrić susret je odgledao s klupe… Nakon razočaravajućih poraza protiv Girone i Tottenhama očekivalo se da

Read More »
Džeko asistirao u pobjedi Rome, Juventus iskoristio kiks Napolija i smanjio zaostatak ; Marseille deklasirao Caen, Lille nakon devet utakmica upisao pobjedu

nogometni.net studeni 5, 2017 0

U 12. kolu talijanske Serie A Roma i Juventus su upisali pobjede, dok je Napoli kiksao na gostovanju kod Chieva. Roma je zabilježila pobjedu na gostovanju kod Fiorentine rezultatom 4:2. Roma je povela u

Read More »
Morata probio bunker Uniteda, veliki preokret Evertona , Manchester City je kao domaćin svladao Arsenal

U derbiju 11. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na Stamford Bridgeu svladao Manchester United sa 1-0, a u Everton je velikim preokretom na Goodison Parku stigao do pobjede 3-2 nad Watfordom Chelsea je

Read More »
IVAN RAKITIĆ SJAJNOM ASISTENCIJOM SRUŠIO BIVŠI KLUB Barcelona na Nou Campu bolja od Seville, Monaco je na svom travnjaku deklasirao Guingamp

Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona u susretu je 11. kola Primere na svom Camp Nou svladao Sevillu sa 2-1 (1-0). Junak pobjede Barcelone bio je Paco Alcacer koji je postigao oba pogotka za

Read More »
BAYERNU VELIKI DERBI NJEMAČKOG NOGOMETA: Prvaci očitali lekciju dortmundskoj Borussiji, pobjeda RB Leipziga ; pobjeda PSG-a

nogometni.net studeni 4, 2017 0

U derbiju 11. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je kao gost u Dortmundu svladao Borussiju sa 3-1 (2-0). Prvake je ka pobjedi lijepim pogotkom udarcem lijeve noge malo unutar kaznenog prostora u 17. minuti