Liga prvaka »

Nevjerojatna nogometna večer na Anfieldu; Liverpool razbio Romu, a čudesni Salah postao rekorder

nogometni.net travanj 24, 2018 0

U prvoj polufinalnoj utakmici nogometne Lige prvaka na Anfieldu je Liverpool svladao Romu 5:2 (2:0) te napravio ogroman korak prema prolasku u finale najjačeg klupskog natjecanja Nevjerojatnu utakmicu vidjeli smo na kultnom engleskom stadionu.

Read More »
Real do 98. minute gubio 0:3, a onda je Ronaldo zabio s 11 metara , Bayern poštedio Sevillu, ali prošao u polufinale

nogometni.net travanj 12, 2018 0

Nogometaši Juventusa na krilima našeg Marija Mandžukića i njegova dva gola stigli su na korak do senzacije. Do sudačke nadoknade vodili su 3:0 i samo sekunde dijelile su ih od produžetka a onda je

Read More »
Roma posramila veliku Barcelonu, poništili poraz od 4-1 i plasirali se u polufinale , Liverpool slavio i u uzvratu u Manchesteru te zasluženo ide u polufinale

nogometni.net travanj 10, 2018 0

Čudo u Rimu, čudo na Olimpijskom stadionu. Roma je uspjela da poništi poraz 4-1 s Nou Campa od prije tjedan dana, potom večeras razbiti Barcelonu na Olimpicu 3-0 i plasirati se u povijesno polufinale

Read More »
Liverpool ‘rasturio’ City; Guardiolina momčad bez šuta u okvir gola ‘redsa’ , Roma pobijedila samu sebe; Talijani su si na Nou Campu zabili čak dva autogola

nogometni.net travanj 5, 2018 0

U prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka Liverpool je na Anfieldu uvjerljivo pobijedio Manchester City 3:0 načinivši veliki korak prema plasmanu u polufinale. Veliko slavlje domaćina poremetila je ozljeda Salaha koji je šepajući napustio teren…

Read More »
Nezaustavljivi Ronaldo srušio Juventus u Torinu i oborio rekord Lige prvaka , Bayern nakon preokreta savladao Sevillu u Andaluziji

nogometni.net travanj 3, 2018 0

Ekipa Real Madrida nošena Cristianom Ronaldom savladala je Juventus u Torinu u prvom meču četvrtfinala Lige prvaka rezultatom 3:0 čime su stigli na korak do plasmana u polufinale ovog natjecanja. Početak utakmice bio je

Read More »
Čudesni Messi izludio nogometaše Chelseaja i odveo Barcu u četvrtfinale!

nogometni.net ožujak 15, 2018 0

Nogometaši Barcelone u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka pobijedili su Chelsea na Camp Nouu rezultatom 3:0, zahvaljujući dva pogotka i asistenciji Lionela Messija… Barca u svojim redovima ima zbilja posebnog igrača, a ove

Read More »
BAYERN RAZBIO BEŠIKTAŠ I U GOSTIMA: Genijalni Heynckes se upisao u povijest Lige prvaka

nogometni.net ožujak 14, 2018 0

I u uzvratnom dvoboju osmine finala Lige prvaka u Istanbulu Bayern je slavio protiv Bešiktaša s 3-1 (1-0). U prvoj utakmici u Muenchenu Bayern je pobijedio s 5-0 i s ukupnih 8-1 prošao u

Read More »
Krah Mourinhovog Uniteda, Ben Yedder u samo četiri minute utišao Old Trafford , nezaustavljivi Edin Džeko odveo Romu u četvrtfinale Lige prvaka

nogometni.net ožujak 13, 2018 0

U uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka u utorak je Sevilla na Old Traffordu protiv Manchester Uniteda slavila sa 2:1, te se je plasirala u četvrtfinale budući da je prva utakmica završila 0:0… U

Read More »
Juventus nakon preokreta savladao Tottenham i prošao u četvrtfinale Lige prvaka , Basel se časno oprostio od Lige prvaka trijumfom nad rezervnim sastavom Manchester Cityja

nogometni.net ožujak 8, 2018 0

Juventus je nakon preokreta savladao Tottenham na Wembleyju rezultatom 2:1 i na taj način prošao u četvrtfinale Lige prvaka s ukupnih 4:3. Tottenham je dominirao od početka susreta, a već u 3. minuti Buffon

Read More »
Real s odličnim Kovačićem pokazao PSG-u i svima tko je gazda u Europi!

nogometni.net ožujak 6, 2018 0

U uzvratnom dvoboju osmine finala Lige prvaka Real Madrid pobijedio je PSG u Parizu rezultatom 2:1 i tako s ukupnih 5:2 prošao dalje. Mateo Kovačić počeo je od prve minute i odigrao vrlo dobru