Liga prvaka »

ATLETICO POGINUO MUŠKI, REAL IDE U OBRANU NASLOVA Pirova pobjeda Simeonea i društva na europskom oproštaju od Calderona

nogometni.net svibanj 11, 2017 0

Nogometaši Reala obranili su 3:0 iz prve utakmice te se unatoč porazu 2:1 na Vicente Calderonu plasirali u finale Lige prvaka gdje će imati priliku obraniti europski naslov. Nogometaši Real Madrida izborili su plasman

Read More »
MANDŽUKIĆ I ALVES ODVELI JUVENTUS U FINALE: Sjajni Subašić i hrabri Monaco nisu imali šanse u Torinu

nogometni.net svibanj 9, 2017 0

Juventus se plasirao u finale Lige prvaka. Stara dama je u u utorak navečer u Torinu, u uzvratnoj utakmici polufinala ovog elitnog klupskog natjecanja, obranila 2-0 prednost iz prve utakmice i s ukupnih 4-1

Read More »
Juventusu kapitalna pobjeda u gostima kod Monaca

nogometni.net svibanj 4, 2017 0

Nogometaši Juventusa u prvoj su utakmici polufinala Lige prvaka kao gosti u Monte Carlu svladali Monaco sa 2:0 (1:0) i tako napravili veliki korak ka plasmanu u finale koji će se igrati 3. lipnja

Read More »
Cristiano Ronaldo potopio Atletico i doveo Real na prag finala Lige prvaka

nogometni.net svibanj 2, 2017 0

Real Madrid je u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka savladao Atletico na stadionu “Santiago Bernabeu” rezultatom 3:0, a sva tri pogotka za Kraljeve je postigao Cristiano Ronaldo. Real Madrid je dominirao od početka do

Read More »
Francuzi uništili snove Nijemcima i izborili polufinale Lige prvaka , Barcelona se protiv Juventusa ispromašivala i ispala iz Lige prvaka

nogometni.net travanj 19, 2017 0

Nogometaši Monaca prošli su u polufinale Lige prvaka nakon što su i u uzvratu u Monte Carlu pobijedili Borussiju s 3-1 i tako potvrdili svoju pobjedu iz Dortmunda od 3-2. Strijelci su za Monaco

Read More »
Hat-trickom’ Cristiana Ronalda i uz pomoć mađarske sudačke trojke, nogometaši madridskog Reala svladali su Bayern sa 4-2 u produžetku

S obzirom na prednost koju je Real donio iz Muenchena, bilo je za očekivati da će Zinedine Zidane svoju taktiku graditi na čvrstoj obrani i brzim kontranapadima. Bayern je u prvom poluvremenu jkonkretno zaprijetio

Read More »
Leicester je nadigrao Atletico, koji je dalje prošao – bunkerom

nogometni.net travanj 18, 2017 0

Nogometaši Atletica uspjeli su preživjeti opsadu u drugom poluvremenu i na kraju izvući remi na King Power stadionu. Momčad Diega Simeonea je prošla dalje ukupnim rezultatom 2-1 i prvi je polufinalist Lige prvaka Malo

Read More »
Sjajni Ronaldo srušio Bayern u Münchenu, Atletico pobijedio Leicester iz poklonjenog penala!

nogometni.net travanj 12, 2017 0

Real je napravio veliki posao u Münchenu pobijedivši Bayerna s 2:1. Nogometaši Reala prvi su opasno zaprijetili Manuelu Neueru, kad je u 18. minuti Toni Kroos ubacio u kazneni prostor, a Karim Benzema glavom

Read More »
Monaco na krilima mladog Mbappe pobijedio Borussiju u Dortmundu

Nogometaši Monaca pobijedili su na Signal Iduna Parku u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka ekipu Borussije rezultatom 3:2. Francuska ekipa u prvom poluvremenu nije imala veći posjed lopte u nogama, ali su stvorili nekoliko

Read More »
Juventus potpuno razbio Barcu i samo još mora izbjeći čudo u uzvratu!

nogometni.net travanj 11, 2017 0

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka nogometaši Juventusa pobijedili su na domaćem terenu Barcelonu s visokih 3:0 i s velikom prednošću iščekuju uzvrat na Camp Nouu… Da se nije dogodilo čudo protiv PSG-a, Barcelonu