Liga prvaka »

Real Madrid savladao Liverpool i treći put uzastopno postao prvak Europe

nogometni.net svibanj 26, 2018 0

Nogometaši Real Madrida treći put uzastopno osvojili su Ligu prvaka nakon što su večeras u finalu na Olimpijskom stadionu u Kijevu pobijedili Liverpool rezultatom 3:1. Madriđani su pokušali već u prvoj minuti ugroziti golmana

Read More »
Liverpool u finalu iako je Roma stigla na samo jedan gol minusa

nogometni.net svibanj 3, 2018 0

U srijedu je igrana i druga uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka, a unatoč Rominoj pobjedi 4:2, u finale je prošao Liverpool zbog pobjede 5:2 iz prve utakmice Liverpool će u finalu 26. svibnja u

Read More »
Real Madrid izbacio Bayern i plasirao se u treće uzastopno finale Lige prvaka

nogometni.net svibanj 2, 2018 0

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u finale Lige prvaka nakon što su s ukupnim rezultatom 4:3 u polufinalu bili bolji od Bayerna. U Minhenu je prošli tjedan bilo 2:1 za Kraljeve, a večeras

Read More »
Real Madrid nakon preokreta savladao Bayern i stigao na korak do finala Lige prvaka

nogometni.net travanj 25, 2018 0

Ekipa Real Madrida savladala je Bayern u Minhenu u prvom meču polufinala Lige prvaka, a konačni rezultat glasio je 2:1 za Kraljevski klub. Počelo je agresivno i s jedne i s druge strane. Prvo

Read More »
Nevjerojatna nogometna večer na Anfieldu; Liverpool razbio Romu, a čudesni Salah postao rekorder

nogometni.net travanj 24, 2018 0

U prvoj polufinalnoj utakmici nogometne Lige prvaka na Anfieldu je Liverpool svladao Romu 5:2 (2:0) te napravio ogroman korak prema prolasku u finale najjačeg klupskog natjecanja Nevjerojatnu utakmicu vidjeli smo na kultnom engleskom stadionu.

Read More »
Porto izborio plasman u osminu finala, Dortmund ide u Europsku ligu , Liverpool, Sevilla i Šahtar se plasirali u nokaut fazu

nogometni.net prosinac 6, 2017 0

Nakon večerašnjih susreta riješene su i posljednje dileme u Ligi prvaka. Nogometaši Porta su se pobjedom nad Monacom plasirali u osminu finala Lige prvaka, dok je Borussia Dortmund izborila plasman u nokaut fazu Europske

Read More »
Bayern nadigrao PSG, ali Parižanima ipak prvo mjesto , Anderlecht je u Glasgowu pobijedio Celtic

nogometni.net prosinac 5, 2017 0

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Bayern je u Münchenu pobijedio PSG 3-1, ali je pariški sastav osvojio prvo mjesto u skupini B jer je u prvom susretu slavio 3-0 I prije zadnjeg kola

Read More »
CHELSEA UVJERLJIVOM POBJEDOM U NOKAUT FAZU Benfica pala u Moskvi: CSKA ostao u igri za prolazak dalje

nogometni.net studeni 22, 2017 0

Nogometaši londonskog Chelsea osigurali su plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što su u susretu 5. kola C skupine na gostovanju pobijedili Karabag 4-0 Chelsea sada ima sedam bodova više od trećeplasiranog Atletico

Read More »
Liverpool ispustio ”nemoguće” protiv Seville, Subašić torpediran do poluvremena , Real na Cipru demolirao Apoel , Maribor uzeo bod u Moskvi

U susretu 5. kola skupine E Lige prvaka Sevilla i Liverpool odigrali su ludu utakmicu koja je završila 3-3. Nakon što su Redsi vodili 3-0 nakon prvog poluvremena. Činilo se kako će rutinski do

Read More »
Sjajni Tottenham napunio mrežu Real Madrida , Monaco izvukao bod na vrućem gostovanju kod Bešiktaša

nogometni.net studeni 2, 2017 0

Tottenham je odigrao fantastičnu utakmicu i ‘razbio’ je blijedi i nevidljivi Real. Bio je to njihov šesti međusobni susret i prva pobjeda londonskog kluba nakon tri poraza i dva remija Tottenham je u susretu