Reprezentacije »

PORAZ EUROPSKOG PRVAKA NAKON 2:0, PALI FRANCUZI I NIZOZEMCI Po prvi put video tehnologija odlučivala u spektaklu u Parizu

nogometni.net ožujak 28, 2017 0

U prijateljskim nogometnim utakmicama odigranim u utorak domaće poraze su upisali Francuska, Nizozemska i Portugal. Europski prvaci Portugalci izgubili su u Madeiri od Švedske s 2-3, iako su vodili s 2-0 golom Ronalda i

Read More »
Debakl Čačićeve Hrvatske: Estonija pregazila i ponizila Vatrene!

Hrvatski nogometaši su se propisno osramotili na gostovanju kod reprezentacije iz petog europskog ešalona. Hrvatska nogometna reprezentacija s visokih 3:0 poražena je na gostovanju kod Estonije. Iako je bila riječ o prijateljskoj utakmici, ovaj

Read More »
Poljska slavila u Crnoj Gori, Martin donio pobjedu Škotskoj protiv Slovenije , Schurrle donio pobjedu Njemačkoj u Azerbejdžanu, Engleska sigurna protiv Litvanije

nogometni.net ožujak 26, 2017 0

Reprezentacija Poljske pobijedila je u Podgorici u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji naredne godine selekciju Crne Gore s rezultatom 2:1. U prvom poluvremenu gosti su bili za nijansu bolja ekipa što su i

Read More »
SHOW EUROPSKOG PRVAKA: Portugal razbio Mađarsku, Ronaldo zabio dva strašna gola; debakl Nizozemaca u Bugarskoj

Europski prvak Portugal u subotu je navečer u sklopu 5. kola kvalifikacija za SP 2018. s 3-0 razbio Mađarsku, a svoj je šou imao Cristiano Ronaldo. Nakon što je Andre Silva načeo goste u

Read More »
Mogu i bez Džeke: BiH utrpala ‘petardu’, uvjerljivi i Šveđani  , Švicarci slavili s minimalnih 1-0

Mogu i bez Džeke: BiH utrpala ‘petardu’, uvjerljivi i Šveđani , Švicarci slavili s minimalnih 1-0

nogometni.net ožujak 25, 2017 0

Bosna i Hercegovina slavila je protiv Gibraltara 5-0 bez svog najboljeg igrača Edina Džeke. Švedska je u skupini A pred 30.000 gledatelja u Stockholmu pobijedili Bjeloruse 4-0 Reprezentacija BiH je u Zenici i bez

Read More »
Favoriti sigurni; albanski navijači izazvali prekid u Italiji

Nogometne reprezentacije Španjolske i Italije ostvarile su pobjede u skupini G kvalifikacija za svjetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji Španjolska je u Giju pobijedila Izrael 4:1, dok je Italija u Palermu bila bolja od Albanije

Read More »
Hrvatska svladala Ukrajinu sjajnim zgoditkom Kalinića

nogometni.net ožujak 24, 2017 0

Hrvatska nogometna reprezentacija u kvalifikacijskoj utakmici skupine I za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018. godine svladala je u Zagrebu Ukrajinu sa 1-0 (1-0) Strijelac jedinog gola bio je Nikola Kalinić u

Read More »
MESSI SE ‘OSVETIO’ IZ SUMNJIVO DOSUĐENOG JEDANAESTERCA , ‘seleçao’ hat-trickom ‘kineske zvijezde’ deklasirao Urugvajce

U 13. kolu južnoameričkih kvalifikacija za odlazak na SP Argentina je pobijedila Čile u Buenos Airesu s minimalnih 1:0 golom Lionela Messija iz jedanaesterca. Usporena snimka iz 15. minute otkriva da je Angel Di

Read More »
Podolski na oproštaju srušio Engleze

nogometni.net ožujak 22, 2017 0

U prijateljskoj utakmica igranoj u Dortmundu Njemačka je pobijedila Englesku s 1:0. Bio je to 31. ogled ovih reprezentacija i 15. pobjeda Nijemaca. Englezi su ostali na 13 trijumfa, a samo su tri dvoboja

Read More »
Kamerun u infarktnoj završnici došao do preokreta i postao afrički prvak!

nogometni.net veljača 6, 2017 0

Kamerun je osvojio Afrički kup nacija nakon što je u finalu u Gabonu pobijedio Egipat s 2-1 golom Vincenta Aboubakara u 88. minuti. Napadač istanbulskog Bešiktaša je dvije minute primio loptu između trojice egipatskih