Reprezentacije »

Kostarika na korak do plasmana na SP , Argentini se nakon remija s Venezuelom “smiješi” doigravanje

nogometni.net rujan 6, 2017 0

Kostarika je na korak do plasmana na SP 2018. nakon što je sinoć u osmom kolu kvalifikacija CONCACAF-a odigrala 1-1 s Meksikom, dok su SAD pale na četvrto mjesto poslije također neodlučenog rezultata 1-1

Read More »
Hrvatska potpuno razočarala u Turskoj, Island srušio Ukrajinu , Španjolci bez imalo milosti, Srbija jako blizu plasmanu na SP!

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je u 8. kolu kvalifikacija za SP u gostima od Eskisehira od Turske, zahvaljujući golu Tosuna u 75. minuti koji je potpuno zakomplicirao situaciji u grupi uoči odlučujućih utakmica u

Read More »
SP 2018.: Nijemci i Englezi su na korak do plasmana u Rusiju

nogometni.net rujan 5, 2017 0

Njemačkoj i Engleskoj u zadnje dvije utakmice treba bod za izravan plasman na SP. Azerbajdžan, koji vodi Robert Prosinečki, prvi je put nekome zabio pet golova U utakmicama europskih kvalifikacija za SP 2018 igranim

Read More »
Hrvatska uz dosta muke dobila Kosovo i vratila se na vrh skupine! Nizozemci ostali na životu nakon uvjerljive pobjede

nogometni.net rujan 3, 2017 0

U nastavku kvalifikacijske utakmice za nogometno SP 2018. između Hrvatske i Kosova, koja je u subotu prekinuta u 21. minuti zbog lošeg stanja maksimirskog travnjaka natopljenog kišom, hrvatska reprezentacija slavila je s 1:0 (0:0)

Read More »
ŠPANJOLSKA UNIŠTILA ITALIJU , GOLČINA KOJA IGRA ZA HRVATSKU: Iz Finske stižu sjajne vijesti za izabranike Ante Čačića , pobjeda Ukrajine i Srbije

Nogometaši Španjolske u subotu su u Madridu svladali Italiju sa 3-0 i time su napravili veliki korak ka osiguranju prvog mjesta u skupini G i direktnom plasmanu na SP 2018. Španjolska se reprezentacija vratila

Read More »
MEKSIKO IZVADIO VIZU ZA RUSIJU , Amerika šokirana na vlastitom terenu, za plasman bi mogli strahovati do zadnjeg kola

nogometni.net rujan 2, 2017 0

Reprezentacija Meksika osigurala je nastup na SP 2018. u Rusiji nakon što je sinoć u kvalifikacijama zone CONCACAF-a svladala Panamu 1-0. Meksiko se, sakupivši 17 bodova u kvalifikacijama i osiguravši jedno od prva tri

Read More »
Danci uvjerljivi protiv Poljaka, Nijemci pobijedili Češku, Norvežani i Irci sigurni , Slovačka dobila Sloveniju

Danci su motivirano ušli u utakmicu s Poljacima te su poveli u 16. minuti, strijelac je bio Delaney, a asistent Eriksen. Svoju drugu asistenciju je Eriksen upisao u 42. minuti kada je Cornelius pogodio

Read More »
Urugvaj i Argentina bez odluke o putniku na SP , poraz Čilea

nogometni.net rujan 1, 2017 0

Urugvaju i Argentini, koji su sinoć u Montevideu odigrali bez golova 0-0 u kvalifikacijama za SP 2018. i dalje trebaju bodovi koji će im zajamčiti odlazak u Rusiju Urugvaj je igrao bolje u prvom

Read More »
Cipar u samo 11 minuta šokirao BiH, Francuzi demolirali Nizozemce

nogometni.net kolovoz 31, 2017 0

Reprezentacija BiH sve je dalje od Rusije. Imali su ‘zmajevi’ u gostima kod Cipra vodstvo 2:0, a potom su u samo 11 minuta primili tri gola i izgubili… Nogometaši Francuske s uvjerljivih su 4:0

Read More »
Šesti trijumf Amerikanaca na Gold Cupu

nogometni.net srpanj 27, 2017 0

Nogometna reprezentacija SAD-a po šesti je put u povijesti osvojila naslov pobjednika na Gold Cupu, prvenstvu Sjeverne i Srednje Amerike te Kariba, nakon što je u finalnom dvoboju odigranom na Levis stadionu u Santa