Dok Barca slavi, Real se sramoti; ‘kraljevi’ poraženi kod Rayo Vallecana ; Domagoj Vida nije mogao poželjeti ljepši poklon za 30. rođendan

nogometni.net 29. travnja 2019 0

Madridski Real nastavio je s mizernim rezultatima, jer ove su nedjelje ‘kraljevi’ poraženi kod Rayo Vallecana, koji je do ovog kola bio posljednja momčad La Lige

U 35. kolu španjolskog prvenstva Real Madrid je u nedjelju u gostima kod predzadnjeg Rayo Vallecana izgubio 0-1, a strijelac je bio Adri Embarba u 23. minuti iz penala. Luka Modrić je za Real igrao do 74. minute.

Nogometaši Girone ostvarili su vrijednu pobjedu u 35. kolu, svladavši pred svojim navijačima Sevillu sa 1-0, te tako tri kola prije kraja pobjegli iz zone ispadanja. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Portu u 62. minuti. Hrvatski reprezentativac Marko Rog ostao je na klupi Seville koja je kraj utakmice dočekala bez nervoznog Banege koji je isključen u petoj minuti sučeve nadoknade.

Igrači Eibara slavili su sa 1-0 na gostovanju kod Valencije, a pobjednički pogodak postigao je Charles u trećoj minuti sučeve nadoknade. Eibar je tako postao tek druga momčad koja je ove sezone u La Ligi uspjela svladati Valenciju na Mestalli. Prva je to napravila Girona u studenom prošle godine.

Hrvatski reprezentativac i stoper turskog Bešiktaša, Domagoj Vida, sudjelovao je s jednim pogotkom u 4:1 pobjedi svog kluba protiv Ankaragucua

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Besiktas u 4:1 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Ankaragucua u susretu 30. kola turskog nogometnog prvenstva.

Vida je u 54. minuti pogodio a 2-0 prednost svoje momčadi, a igrao je svih 90 minuta.

Za našeg je reprezentativca ovo treći prvenstveni gol ove sezone. Prvog je postigao protiv Rizespora početkom travnja, drugog je zabio pršlog vikenda Sivassporu, a ovaj treći sjeo mu je taman dan uoči 30. rođendana.

Besiktas se ovom pobjedom bodovno poravnao s Galatasarayem na drugom mjestu ljestvice, oba sastava imaju po 59 bodova, ali Galatasaray ima utakmicu manje. Tri boda prednosti ima vodeći Istanbul BB.