Senzacija u Francuskoj; PSG na koljenima, a zvijezdama iz Pariza alibi ne može biti neigranje Neymara ; Eintracht srušio Hoffenheim golom u prvoj minuti

nogometni.net 19. kolovoza 2019 0

U posljednjoj utakmici 2. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je iznenađujuće na svom terenu svladao prvaka Paris SG sa 2:1

Parižani su poveli golom Cavanija (36) nakon velike pogreške domaće obrane, no do poluvremena je Niang (44) uspio izjednačiti.

Početkom nastavka Del Castillo (48) je glavom pogodio za pobjedu Rennesa.

Nakon dva kola Rennes ima maksimalnih šest bodova, kao Lyon i Nice, dok je PSG ostao na tri boda.

U 1. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht je u nedjelju u Frankfurtu svladao Hoffenheim sa 1:0 pogotkom Martina Hintereggera već u 1.minuti

Ante Rebić je za Eintracht odigrao cijeli susret. U 45. minuti pokušao je iz daljine, ali je njegov udarac obranio je protivnički vratar, a imao je i nekoliko dobrih proigravanja za suigrače, koja su ostala neiskorištena. Hrvatski napadač u prvom dijelu zaradio je i žuti karton.

Andrej Kramarić zbog ozljede nije bio u sastavu Hoffenheima.

Leipzig je u nedjelju u gostima uvjerljivo svladao novaka u Bundesligi Union Berlin sa 4:0, a strijelci su bili Marcel Halstenberg (16), Marcel Sabitzer (31), Timo Werner (43) i Christopher Nkunku (69).