Real Madrid savladao Granadu: Hazard upisao prvijenac, Modrić postigao golčinu ; Milner iz penala u 95. minuti donio pobjedu Liverpoolu nad Leicesterom

nogometni.net 6. listopada 2019 0

Real Madrid je savladao Granadu u osmom kolu španjolske La Lige rezultatom 4:2.

Kraljevi su poveli već u 2. minuti kada se u strijelce upisao Karim Benzema, a u 45+1. minuti svoj prvijenac u dresu Reala postigao je Eden Hazard prelijepim lobom.

U 61. minuti vidjeli smo najljepši pogodak na susretu. Hazard je asistirao Luki Modriću koji je postigao spektakularan pogodak sa 20-ak metara.

Machis u 69. iz penala i Duarte u 77. minuti su smanjili na 3:2, a konačnih 4:2 postavio je James Rodriguez u 90+2. minuti susreta.

Nogometaši Liverpoola upisali su i sedmu pobjedu iz isto toliko susreta u Premiershipu, iako su do nje došli u posljednjim trenucima susreta protiv Leicestera.

Liverpool je poveo u 40. minuti kada je mrežu gostiju zatresao Mane i činilo se kako će Redsi upisati rutinsku pobjedu.

Sve je išlo po planu za Liverpool do 80. minute kada je Maddison pogodio za 1:1. Do kraja susreta Redsi su svim silama pokušavali stići do tri boda, a to im je pošlo za rukom u 90+5. minuti susreta.

Albrighton je krivio penal kojeg je u pogodak pretvorio Milner za konačnih 2:1.

Ostali rezultati: Brighton – Tottenham 3:0, Norwich – Aston Villa 1:5, Burnley – Everton 1:0, Watford – Sheffield United 0:0.