Europa Liga »

POZNATI SVI POLUFINALISTI EUROPSKE LIGE: United, Arsenal i Roma pridružili se Villarrealu, čekaju nas spektakularne utakmice

nogometni.net 16 travnja, 2021 0

Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu uspjeli prirediti novo iznenađenje. Nakon domaćeg poraza 0:1, “Modri” su u današnjem uzvratnom susretu četvrtfinala Europske lige poraženi na gostovanju kod Villarreala sa 1:2 ostavši bez plasmana u polufinale. Golove

Read More »
Dinamo ipak nemoćan protiv Villarreala , Roma nakon preokreta savladala Ajax, Arsenal kiksao protiv Slavije

nogometni.net 9 travnja, 2021 0

Nogometaši Villarreala su jednom nogom u polufinalu Evropske lige nakon što su večeras na Maksimiru pobijedili Dinamo minimalnim rezultatom 1:0 u prvoj utakmici četvrtfinala. Nije bilo pretjerano velikih uzbuđenja sve do 26. minute kada

Read More »
Senzacija u Zagrebu: Dinamo izbacio Tottenham iz Europske lige , Manchester United golom Pogbe slavio na San Siru

nogometni.net 19 ožujka, 2021 0

Nogometaši Dinama ostvarili su najveći evropski uspjeh u novijoj historiji. Zagrepčani su u revanš susretu osmine finala Evropske lige eliminisali slavni Tottenhham, nakon što je poslije produžetaka bilo 3:0 za hrvatskog prvaka. Modri su

Read More »
Kane donio pobjedu Tottenhamu protiv Dinama u osmini finala Europske lige , Krunić u 92. minuti asistirao za remi Milana i Uniteda na Old Traffordu

nogometni.net 12 ožujka, 2021 0

Zagrebački Dinamo je gostovao u Londonu kod Tottenhama i doživio je poraz rezultatom 2:0. Jose Mourinho je večeras izveo najjači sastav, a čovjek odluke bio je Harry Kane. Kapiten Spursa je postigao oba gola

Read More »
Dinamo se plasirao u osminu finala Europske lige; u osmini finala i Manchester United te Roma , Milan zbog više golova u gostima rastužio Crvenu zvezdu

nogometni.net 26 veljače, 2021 0

Nogometaši Milana, Manchester Uniteda i Rome prošli su u osminu finala Europske lige, dok su Bayer Leverkusen i Leicester City završili svoj europski put Milan je daleko teže nego što se očekivalo preskočio Crvenu

Read More »
Fantastična partija Dinama; Petković je zabio dva gola, a Atiemwen jedan za veliku pobjedu ‘modrih’ protiv Krasnodara

nogometni.net 19 veljače, 2021 0

Nogometaši Dinama su u prvoj utakmici šesnaestini finala Europske lige slavili na gostovanju kod Krasnodara 3:2. U velikoj i važnoj pobjedi ‘modrih’ dva je gola zabio razigrani Bruno Petković, a sudbinu Krasnodara zapečatio je

Read More »
Manchester United demolirao Sociedad, Napoli pao kod Granade , Zvezda se u zadnjoj minuti spasila protiv Milana

U prvom susretu šesnaestine finala Europske lige Rangers je u “ludom” dvoboju u Antwerpenu pobijedio Royal Antwerp sa 4:3 uz dva gola hrvatskog reprezentativca Borne Barišića. Bila je to fantastična utakmica sa sedam golova