Europa Liga »

Strašan povratak Rangersa; Josip Brekalo zabio u preokretu Wolfsburga; Getafe srušio veliki Ajax , Eintracht napunio Salzburg

nogometni.net veljača 21, 2020 0

Nogometaši Wolfsburga i Rangersa velikim su preokretima ostvarili pobjede u prvim susretima 16-ine finala Europske lige pobijedivši Malmo sa 2:1, te Bragu sa 3:2 Wolfsburg je gubio 0:1 protiv Malmoa, no uspio je okrenuti

Read More »
Džeko odveo Romu u šesnaestinu finala, Bašakšehir šokantno izbacio Gladbach u 90. minuti , Lazio završio nastup u Europi

nogometni.net prosinac 13, 2019 0

Večerašnjim utakmicama završena je grupna faza Europske lige, a među 32 najbolje ekipe u drugom po snazi europskom klupskom takmičenju. Roma se uz dosta sreće plasirala dalje iz grupe J. Italijanska ekipa je remizirala

Read More »
Eintracht na Emiratesu potvrdio veliku krizu ‘topnika’; Karlo Bartolec asistirao za pobjedu Kopenhagena

nogometni.net studeni 29, 2019 0

Nogometaši Eintrachta priredili su iznenađenje večeri u Europskoj ligi pobijedivši u Londonu Arsenal sa 2-1 i tako napravili veliki korak prema 16-ini finala. Arsenal je imao priliku osigurati prolaz, a nakon što je poveo

Read More »
Crveni vragovi doživjeli senzacionalan poraz u Kazahstanu , Borna Barišić  asistent u remiju svojih Glasgow Rangersa , preokret Porta

Crveni vragovi doživjeli senzacionalan poraz u Kazahstanu , Borna Barišić asistent u remiju svojih Glasgow Rangersa , preokret Porta

nogometni.net studeni 28, 2019 0

Nogometaši Astane upisali su prvu pobjedu u skupini L Europske lige pobijedivši Manchester United sa 2-1, a tri boda osvojili su i Krasnodar, te Getafe. Astana je i prije ovog susreta bila bez izgleda