Europske lige »

Roma bez Džeke nemoćna protiv Pjanićevog Juventusa, Stara dama u polufinalu , Insigne spektakularnim golom u 99. sekundi odveo Napoli u polufinale Kupa Italije

nogometni.net siječanj 23, 2020 0

Ekipa Juventusa plasirala se u polufinale Kupa Italije pobjedom protiv Rome u četvrtfinalu rezultatom 3:1. Roma je nešto bolje otvorila meč i u prvih 25 minuta bili su bolji protivnik, a kada svoje prilike

Read More »
Arsenal s igračem manje u završnici uspio iščupati bod na gostovanju kod Chelseaja , Sergio Aguero ušao i za samo šest minuta spasio City

nogometni.net siječanj 22, 2020 0

U derbiju 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Arsenal su na Stamford Bridgeu odigrali 2:2 Chelsea je dva puta vodio, ali je Arsenal iako s igračem manje dva puta uspijevao dostići zaostatak… Prvi

Read More »
BARCELONA SE VRATILA NA VRH ; Apotekari protutnjali Paderbornom , Bayern pobijedio u Berlinu Herthu sa 4:0

nogometni.net siječanj 20, 2020 0

Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva minimalnom 1:0 (0:0) pobjedom protiv Granade na Camp Nou, u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 20. kola Primere. Za uspješan start novog trenera Quiquea Setiena na

Read More »
Liverpool i Klopp gospodari Premiershipa: Pao i United, Ronaldo donio novu pobjedu Juventusu , Inter posustaje, Ante Rebić u 93. minuti pogodio za veliku pobjedu Milana

U posljednjem susretu 23. kola engleskog Premiershipa nogometaši Liverpoola i Manchester Uniteda odmjerili su snage u najvećem engleskom derbiju. Svoj 21. ovosezonski trijumf u Premiershipu upisali su nogometaši Liverpoola rezultatom 2:0. Prvu pravu priliku

Read More »
Real teškom mukom slomio Sevillu i zasjeo na vrh; Manchester City još jednom kiksao; gubio do 82. pa preokrenuo, a onda se dogodio – autogol

nogometni.net siječanj 18, 2020 0

U derbiju 20. kola Primere Real Madrid je na Bernabeu svladala Sevillu s 2:1 i opet preuzeo vodstvo na ljestvici Junak dvoboja bio je dvostruki strijelac Casemiro (57, 69), koji je prvi puta u

Read More »
LAZIO – SAMPDORIA 5:1: Ciro Immobile utrpao tricu za 11. uzastopnu pobjedu ; Haaland debitirao : upisao je hat-trick i donio pobjedu Borussiji Dortmund

Nogometaši Lazija pobijedili su u Rimu Sampdoriju s 5:1 u 20. kolu Serie A, a Rimljanima je to 11. prvenstvena pobjeda u nizu. Trostruki strijelac za Lazio bio Ciro Immobile, dvaput iz penala, dok

Read More »
Nogometaši Real Madrida nakon penala savladali Atletico i osvojili španjolski Superkup

nogometni.net siječanj 13, 2020 0

Nogometaši madridskih velikana Reala i Atletica odigrali su na stadionu Kralj Abdullah u Džedi finalnu utakmicu španjolskog Superkupa, a susret je odlučen nakon jedanaesteraca. Trofej su osvojili nogometaši Real Madrida. Utakmicu je bolje otvorio

Read More »
Spektakularan derbi u Francuskoj: Neymar zabio dva gola u utakmici s čak šest komada u kojoj je Monaco pokazao zube ; Juventus u derbiju svladao Romu i preuzeo vrh prvenstvene ljestvice

U derbiju 20. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva odigrao 3:3 protiv Monaca. Bila je to sjajna utakmica sa šest golova pri čemu je pet palo u prvom dijelu U derbiju

Read More »
UDINESE DEKLASIRAO SASSUOLO , PAŠALIĆ I DRUŠTVO ZAUSTAVILI BROZOVIĆEV INTER , ZLATAN ZABIO NA POVRATKU U SERIE A

nogometni.net siječanj 12, 2020 0

Nogometaši Udinesea, Fiorentine, Torina i Sampdorije upsali su pobjede u nedjeljnim susretima 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Sampdoria je deklasirala Bresciju sa 5:1, Udinese je bio uvjerljiv protiv Sassuola sa 3:0, dok su Fiorentina

Read More »
Nastavljen nevjerovatni niz Liverpoola, Manchester United i Chelsea ostvarili sigurne pobjede, Aubameyang strijelac i isključen u novom kiksu Arsenala

nogometni.net siječanj 11, 2020 0

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u Londonu u okviru 22. kola Premiershipa ekipu Tottenhama rezultatom 1:0 te su tako stigli do 12. uzastopnog trijumfa u engleskom prvenstvu. Redsi su krenuli žestoko od samog početka, a