Europske lige »

Cagliari stigao do prve pobjede, veliki preokret Bologne, Roma uvjerljiva, a Lazio neočekivano kiksao , Monaco i Marseille odigrali ‘ljepoticu kola’; u velikom preokretu palo je čak sedam golova

nogometni.net rujan 16, 2019 0

Nakon poraza u prva dva kola talijanskog prvenstva Cagliari je u nedjelju u gostima dobio Parmu 3:1, a hrvatski veznjak Marko Rog ponovno je bio u početnoj postavi Cagliarija i igrao je do 83.

Read More »
POBJEDE CHELSEAJA, TOTTENHAMA I MANCHESTER UNITEDA , Novi prvoligaš šokirao Manchester City

nogometni.net rujan 14, 2019 0

Nogometaši Chelsea, Manchester Uniteda, Liverpoola i Tottenhama ostvarili su pobjede u susretima petog kola engleskog nogometnog prvenstva. Chelsea je na gostovanju pobijedio Wolverhampton sa 5-2, Tottenham je bio bolji od Crystal Palace sa 4-0,

Read More »
Borussia Dortmund bez milosti prema Bayeru , Navijači PSG-a brutalno izvrijeđali Neymara, on im donio pobjedu u 92. minuti

Ekipa Borussije Dortmund upisala je uvjerljivu pobjedu protiv Bayer Leverkusena u meču 4. kola njemačke Bundeslige na svom terenu rezultatom 4:0. Borussia je u vodstvo stigla u 28. minuti kada Paco pogađa za 1:0,

Read More »
Otpisani Bale zabio dva gola, ATLETICO TEŠKOM MUKOM DO BODOVA PROTIV EIBARA ; Lazio i Roma su odigrali 1-1 , Atalanta poražena

nogometni.net rujan 2, 2019 0

Prošla sezona za Real bila je najgora sezona u povijesti kluba. U Ligi prvaka ispali su još u osmini finala natjecanja, krahirali su i u kupu, a u prvenstvu su iza Barcelone ostali kratki

Read More »
Barcelona bez Messija opet ostala bez pobjede, 16-godišnji Fati postigao gol ; Brighton nemoćan protiv raspoloženog Cityja, Chelsea šokirao navijače u 90. minuti , kiks Manchester Uniteda

nogometni.net kolovoz 31, 2019 0

Ekipa Barcelone remizirala je protiv Osasune u meču 3. kola španjolske La Lige rezultatom 2:2. Domaći tim je puno bolje otvorio meč i već u 7. minuti stiže u vodstvo golom koji je postigao

Read More »
Mainz poveo protiv Bayerna, a onda se domaćin razljutio; prvijenac za njemačkog prvaka zabio Perišić ; Hajduk srušio europski Dinamo

U 3. kolu Bundeslige Ivan Perišić zabio je svoj prvi gol u dresu Bayerna, a bio je i asistent za 1:1. U strijelce se ponovno upisao i ofenzivac Wolfsburga Josip Brekalo Na Allianz Areni

Read More »
Griezmannov debi iz snova na Nou Campu ; sjajan pogodak Džeke na otvaranju sezone nedovoljan za Rominu pobjedu , Milan razočarao

nogometni.net kolovoz 26, 2019 0

Ekipa Barcelone savladala je Betis rezultatom 5:2 u meču 2. kola španjolske La Lige čime su ostvarili prvu pobjedu u ovoj sezoni. Ipak, stvari po Barcelonu za koju večeras nije igrao Lionel Messi nisu

Read More »
LIVERPOOL PREGAZIO ARSENAL NA ANFIELDU , Crystal Palace šokirao Old Trafford ; NIJE IŠLO BEZ LUKE MODRIĆA: Kraljevski klub bez hrvatskog kapetana prosuo bodove kod kuće protiv fenjeraša

nogometni.net kolovoz 24, 2019 0

Nogometaši Liverpoola u derbiju su 3. kola engleskog prvenstva na svom Anfieldu svladali Arsenal s uvjerljivih 3-1 (1-0) i tako ostali sami na čelu ljestvice. Liverpool je poveo golom Matipa (41′) koji je bio

Read More »
Pogba tragičar Manchester Uniteda, Crveni vragovi osvojili bod kod Wolverhamptona

nogometni.net kolovoz 20, 2019 0

U posljednjoj utakmici 2. kola engleskog Premiershipa Wolverhampton i Manchester United odigrali su susret bez pobjednika, a konačni rezultat glasio je 1:1. Sam početka susreta nije donio previše ofanzivnu igru jedne ili druge ekipe,

Read More »
Senzacija u Francuskoj; PSG na koljenima, a zvijezdama iz Pariza alibi ne može biti neigranje Neymara ; Eintracht srušio Hoffenheim golom u prvoj minuti

nogometni.net kolovoz 19, 2019 0

U posljednjoj utakmici 2. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je iznenađujuće na svom terenu svladao prvaka Paris SG sa 2:1 Parižani su poveli golom Cavanija (36) nakon velike pogreške domaće obrane, no do poluvremena