Europske lige »

MARSEILLE POBIJEDIO LYON U VRUĆEM DERBIJU KOLA ; JUVENTUS – MILAN 1:0; Sjajni Dybala ušao umjesto Ronalda te maestralnim potezom i pogotkom srušio Rossonere

nogometni.net studeni 11, 2019 0

U derbiju 13. kola francuskog nogometnog prvenstva, u sudaru dva Olympiquea, Marseille je na stadionu Velodrome pobijedio Lyon sa 2:1 probivši se na drugo mjesto ljestvice. OM je poveo 2:0, no potom je primio

Read More »
Liverpool na svom Anfieldu pobijedio Manchester City i sad juri prema naslovu prvaka; Dinamo ‘demolirao’ Rijeku; četiri gola ‘modri’ su zabili u razmaku od 12 minuta uz hat-trick Mislava Oršića

nogometni.net studeni 10, 2019 0

U derbiju 12. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na Anfieldu pobijedio Manchester City 3:1 i pobjegao ‘Građanima’ na čak devet bodova viška. Do pobjede je napokon došao i Manchester United… U jednom od

Read More »
Nezaustavljivi Lewandowski nosio Bayern do uvjerljive pobjede protiv Borussije Dortmund ; Real Madrid brojao do četiri i vratio se na prvo mjesto u La Ligi

nogometni.net studeni 9, 2019 0

Ekipa Bayerna upisala je visoku pobjedu u derbiju 11. kola njemačke Bundeslige protiv prvog kandidata za titulu prvaka – Borussije Dortmund, uvjerljivim rezultatom 4:0. Već u 17. minuti Bavarci su stigli do vodstva, a

Read More »
ARSENAL NEMOĆAN NA KING POWERU: Leicester srušio Topnike, Sheffield United iznenadio Tottenham usred Londona; Inter preokrenuo protiv Jurićeve Verone

U najzanimljivijem dvoboju subotnjeg programa engleske Premier lige Leicester je na svom King Power stadionu pobijedio londonski Arsenal sa 2-0 (0-0) i tako izbio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Inicijativu i puno bolju igru

Read More »
Krunić igrao 85 minuta u porazu Milana od Lazija, kriza Rossonera se nastavlja , remi Evertona i Tottenhema

nogometni.net studeni 4, 2019 0

Ekipa Lazija pobijedila je Milan u meču 11. kola talijanske Serije A rezultatom 2:1. Lazio je nešto bolje otvorio meč, imali su prvu priliku u 22. minuti kada Immobile nije iskoristio dobru šansu, ali

Read More »
LIVERPOOL SE U POSLJEDNJEM TRENUTKU SPASIO OD PREKIDA FANTASTIČNOG NIZA ; BARCELONA SE IZBLAMIRALA NA GOSTOVANJU LEVANTEA

nogometni.net studeni 2, 2019 0

Nogometaši Liverpoola trijumfirali su s dva gola u samoj završnici, a njihovi pratitelji iz Manchester Cityja su došli do pobjede golom četiri minute prije svršetka u 11. kolu Engleske lige. Liverpool je gostovao kod

Read More »
Eintracht pregazio Bayern i utrpao mu pet komada; Nikola Vlašić potvrdio sjajnu formu: ‘Vatreni’ ponovno zabio u derbiju ruskog prvenstva

Eintracht Frankfurt zadao je novi težak udarac Niki Kovaču i njegovom Bayernu i razbio ih s čak 5:1. Sve je krenulo nizbrdo za Kovača već u osmoj minuti kada je Jerome Boateng dobio izravni

Read More »
Liverpool i Arsenal zabili deset golova, Redsi se spasili u 94. minuti, pobjednika odlučili penali ; WOLFSBURG DOŽIVIO PONIŽENJE U KUPU: Leipzig im utrpao šest komada, Dortmund slavio u obračunu Borrussija

nogometni.net listopad 31, 2019 0

Nogometaši Liverpoola i Arsenala odigrali su utakmicu za pamćenje u sklopu osmine finala Carabao Cupa. Redsi su na kraju slavili nakon penala (5-4) dok je regularni dio završio 5-5. Topnici su bili nadomak pobjede,

Read More »
Petarda Reala protiv Leganesa; Juventus se vratio na vrh Ronaldovim golom iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade

U susretu 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je bez većih problema pobijedio Leganes sa 5-0, a kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić je za ‘Kraljevski klub’ igrao zadnjih pola sata Golove za Real

Read More »
Morata vodio Atletico ka pobjedi, ali je Alaves fantastičnim golom Pereza osvojio bod , genijalni Lionel Messi postigao 50. gol u karijeri direktno iz slobodnog udarca

nogometni.net listopad 30, 2019 0

Nogometaši Alavesa i Atletica podijelili su bodove na Mendizorrotziu u okviru 11. kola La Lige odigravši neriješeno 1:1 pa je madridska ekipa tako neočekivano ostvarila već peti remi u sezoni. Ništa favorizovani Atletico nije