Europske lige »

Monacom na vrhu prvenstvene ljestvice, Bradarić asistent u pobjedi Lillea , slavlje Marseillea

nogometni.net rujan 14, 2020 0

Nogometaši Monaca, koje vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u susretu su 3. kola francuskog prvenstva kao domaćini svladali Nantes 2:1 te se tako pridružili Rennes i Lilleu na vrhu ljestvice Monaco je poveo

Read More »
LUDA UTAKMICA LIVERPOOLA I LEEDSA: Palo čak sedam golova, pobjeda Arsenala

nogometni.net rujan 12, 2020 0

Aktualni engleski nogometni prvak Liverpool ušao je u novu sezonu pobjedom protiv povratnika u elitno društvo Leeds United sa 4-3. Bila je to sjajna utakmica sa sedam golova, a još tri su poništena. “Redsi”

Read More »
Roma savladala Juventus, u posljednjem kolu slavili i Inter, Napoli i Milan

nogometni.net kolovoz 2, 2020 0

Vodećih sedam ekipa talijanske Serie A su večeras odigrale posljednje mečeve ove sezone u prvenstvu. Šest od tih sedam ekipa je igralo međusobne duele, a slavili su Roma, Inter i Napoli. Roma je savladala

Read More »
Arsenal preokretom do FA kupa; Rijeka obranila naslov u Kupu

Nogometaši Arsenala osvojil su engleski FA Cup pobijedivši u finalu na Wembleyu preokretom Chelsea s 2:1, dok je u finalu isključen hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić Junak dvoboja bio je dvostruki strijelac Gabonac Pierre-Emerick Aubameyanga

Read More »
PSG NAKON VELIKE DRAME UZEO NOVI TROFEJ: Nakon 120 minuta igre jedva na penale svladali Lyon

nogometni.net kolovoz 1, 2020 0

Nogometaši Paris Saint-Germaina pobjednici su posljednjeg izdanja francuskog Liga kupa, a do svog devetog trijumfa u ovom natjecanju došli su pobijedivši Olympique Lyon boljim izvođenjem jedanaesteraca (6-5), nakon što u osnovnih 90 minuta i

Read More »
Džeko donio pobjedu Romi u Torinu, Juventus zabilježio novi poraz

nogometni.net srpanj 30, 2020 0

Nogometaši Rome pobijedili su na Olimpicu u okviru 37. kola Serije A ekipu Torina rezultatom 3:2, a ključnu ulogu u trijumfu Vučice imao je kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko. No, krenimo redom.

Read More »
GOTOV JE PREMIERSHIP: Manchester United razbio Leicester, Chelsea uvjerljivo pobijedio. Evo tko na kraju ide u Ligu prvaka

nogometni.net srpanj 26, 2020 0

Leicester City i Manchester United u posljednjem su kolu vodili izravnu borbu za plasman u Ligu prvaka i na kraju je ipak dalje prošao United nadigravši ih s 2:0. Do pobjede ih je doveo

Read More »
Kompletirano 37. kolo Premiershipa: Unitedu i Chelseaju treba još samo po bod do Lige prvaka

nogometni.net srpanj 23, 2020 0

Večerašnjim susretima kompletirano je 37. kolo Premiershipa nakon kojeg još uvijek imamo mnogo nedoumica kada je plasman u Evropu, ali i borba za opstanak u pitanju. Najprije su važnu utakmicu na Old Traffordu odigrali

Read More »
Manchester City bez milosti prema Watfordu; Aston Villa srušila Arsenal i izašla iz zone ispadanja ; Ibrahimović odveo Milan do pobjede na teškom gostovanju

nogometni.net srpanj 22, 2020 0

Nogometaši Aston Ville na svom su stadionu u Birminghamu pobijedili londonski Arsenal sa 1:0 i kolo prije kraja izašli iz zone ispadanja. Pobjednički pogodak je u 27. minuti postigao Egipćanin Trezeguet Kolo prije kraja

Read More »
VELIKI RASPLET LA LIGE: Real remijem završio prvenstvo, Budimir opet zabio, poznato tko ide u Europu, a tko ispada

nogometni.net srpanj 20, 2020 0

Nogometaši Leganesa dvaput su stizali prednost Real Madrida i imali priliku doći do pobjede koja bi im osigurala prvoligaški status, ali je utakmica završila 2-2 (1-1) pa je Celta Vigo ostala u elitnom razredu