Europske lige »

MILAN – INTER 2-3: Sjajna utakmica na San Siru, JUVENTUS DOŽIVIO PRVI PORAZ!

nogometni.net ožujak 18, 2019 0

U derbiju 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kao gost svladao gradskog suparnika Milan sa 3-2 (1-0). Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je odigrao čitav susret za Inter sudjelovao je u akciji za

Read More »
Marseille bez šanse u najvećem francuskom derbiju; PSG uvjerljiv na Parku prinčeva ; Barca deklasirala Betis; hat-trick Lea Messija

U derbiju 29. kola nogometnog prvenstva Francuske PSG je na Parku prinčeva protiv Olympique Marseillea slavio 3:1 Dvostruki strijelac za PSG bio je Angel Di Maria (55, 66), a jedan gol dodao je Kylian

Read More »
Bayern pregazio Mainz, James postigao hat-trick ; Everton pobijedio Chelsea , Liverpool savladao Fulham

nogometni.net ožujak 17, 2019 0

Nogometaši Bayerna demonstrirali su silu u 26. kolu njemačke Bundeslige savladavši Mainz rezultatom 6:0 Bavarci su postigli po tri pogotka u oba poluvremena. Već u 3. minuti Robert Lewandowski je pogodio za 1:0, a

Read More »
CITY SENZACIONALNIM PREOKRETOM DO POLUFINALA FA CUPA: Utrpali tri gola u zadnjih 20 minuta i riješili utakmicu ; Solskjaerova trenerska magija polako jenjava

Pep Guardiola i City su prošli u polufinale, ali njihov gradski rival to nije uspio Nakon Manchester Cityja i Watforda plasman u polufinale engleskog FA kupa izborio je Wolverhampton koji je na stadionu Molineux

Read More »
KRAMARIĆ PONOVNO ZABIO ZA HOFFENHEIM , REUS GOLOM U ZADNJIM MINUTAMA OSIGURAO SLAVLJE BORUSSIJE ; Nogometaši Rome poraženi su sa 2:1 na gostovanju kod ekipe SPAL-a

nogometni.net ožujak 16, 2019 0

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavlja sa sjajnim igrama u dresu Hoffenheima. U susretu 26. kola njemačkog prvenstva Kramarić je postigao jedini pogodak za svoj sastav u gostujućem remiju kod Stuttgarta 1-1. Gosti su poveli

Read More »
TRI UTAKMICE Spektakl u Premiershipu: Nestvaran preokret West Hama, viđeno čak 14 pogodaka ; pobjeda Real Madrida , Ekipa Athletic Bilbaoa porazila je Atletico Madrid

U skraćenom 31. kolu engleskog Premiershipa odigrane su prve tri utakmice na kojima je viđeno čak 14 pogodaka. U ovom kolu odigrat će se samo pet utakmica s obzirom na to da se danas

Read More »
MARSEILLE NA PRAGU LIGE PRVAKA ; BADELJ I LAZIO SVE DALJE OD EUROPE: Fiorentina zaustavila nebesko-plave, kiksao i Napoli

nogometni.net ožujak 11, 2019 0

Nogometaši Marseillea u susretu su 28. kola francuskog prvenstva svladali su na svom Velodromeu Nicu sa 1-0 (0-0) i to pogotkom donedavnog igrača Nice Marija Balotellija u 61. minuti. Hrvatski reprezentativni stoper Duje Ćaleta-Car

Read More »
Liverpool u fantastičnom meču porazio Burnley , Arsenal zaustavio Unitedovu strašnu seriju

nogometni.net ožujak 10, 2019 0

Nogometaši Liverpoola pobijedili su na Anfieldu u okviru 30. kola Premiershipa ekipu Burnleya rezultatom 4:2 i tako nastavili igrati u ritmu “remi u gostima, pobjeda kući”. Međutim, nije tako dobro počelo po Redse budući

Read More »
Sterling hat-trickom odveo ManCity na četiri boda prednosti, Milan se penje, a za pobjedu se opet pobrinula nova poljska nogometna zvijezda

I nakon 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City će ostati na vrhu ljestvice, a branitelji naslova su tu poziciju zaslužili subotnjom pobjedom 3:1 protiv Watforda pred svojim navijačima, uz ‘hat-trick’ Raheema Sterlinga Gosti

Read More »
KOVAČEV STROJ UTRPAO ŠEST KOMADA ; RAKITIĆ U MANJE OD 2 MINUTE POKAZAO KOLIKO ZNAČI BARCI

Nogometaši minhenskog Bayerna nakon 25. kola i čak šest mjeseci su ponovno vodeća momčad Bundeslige zahvaljujući domaćoj pobjedi od 6-0 protiv Wolfsburga. Sastav Nike Kovača preuzeo je vodstvo od Borussije Dortmund, koja je na