Liga prvaka »

Tottenham protutnjao Beogradom, Juventus slavio u posljednjim minutama, Bayern pobjedom protiv Olympiakosa osigurao osminu finala Lige prvaka , Real Madrid razbio Galatasaray

nogometni.net studeni 7, 2019 0

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na stadionu “Rajko Mitić” u okviru 4. kola grupne faze Lige prvaka ekipu Crvene zvezde rezultatom 4:0 i tako se približili plasmanu u osminu finala Lige prvaka. Golove za Pijetlove

Read More »
NEVIĐENI TRILER NA MAKSIMIRU: Modri primili dva gola u sudačkoj nadoknadi i bacili navijače na koljena, Dinamo čeka neizvjesna borba

Hrvatski prvak imao je dva gola prednosti do 93. minute U susretu četvrtog kola C skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je pred 28.316 gledatelja na stadionu Maksimir odigrao 3-3 protiv Šahtara primivši dva gola

Read More »
Ajax utrpao Chelseaju četiri komada, pa nakon dva crvena kartona prokockao ogromnu prednost , Inter na gostovanju u Dortmundu propustio vodstvo 2-0 nakon prvog poluvremena i izgubio od Borussije sa 3-2.

nogometni.net studeni 6, 2019 0

U prvim utakmicama 4. kola Lige prvaka Chelsea je uspio nadoknaditi tri gola zaostatka i izvući bod odigravši 4-4 protiv Ajaxa, dok je milanski Inter u Dortmundu propustio vodstvo 2-0 nakon prvog poluvremena i

Read More »
Inter u derbiju večeri pobijedio Borussiju, Liverpool i Barcelona slavili u gostima , Batshuayi u finišu donio pobjedu Chelseaju protiv Ajaxa, veliki preokret Leipziga

nogometni.net listopad 24, 2019 0

Nogometaši Intera pobijedili su na Giuseppe Meazzi u okviru 3. kola grupne faze Lige prvaka ekipu Borussije rezultatom 2:0 pa su tako stigli do prvog trijumfa ove sezone u elitnom europskom takmičenju. Inter je

Read More »
NIKO KOVAČ IZVUKAO SE IZ VELIKIH PROBLEMA U UTAKMICI ISKUPLJENJA: Dinamov ‘krvnik’ napravio je uslugu Modrima , preokret Juventusa , Tottenham   “demolirao” Zvezdu s 5:0

NIKO KOVAČ IZVUKAO SE IZ VELIKIH PROBLEMA U UTAKMICI ISKUPLJENJA: Dinamov ‘krvnik’ napravio je uslugu Modrima , preokret Juventusa , Tottenham “demolirao” Zvezdu s 5:0

nogometni.net listopad 22, 2019 0

Nogometaši Manchester Citya svladali su u susretu 3. kola C skupine Lige prvaka na svom stadionu Atalantu s čak 5:1 i ostali s maksimalnim učinkom. Atalanta je hrabro ušla u utakmicu i povela, a

Read More »
Sjajna partija Dinama u Ukrajini; osvojili su ‘modri’ veliki bod, ali mogli su i puno više

Nogometaši Dinama odigrali su 2:2 u 3. kolu Lige prvaka na gostovanju kod ukrajinskog prvaka Šahtara u Harkivu. Golove za Dinamo zabili su Dani Olmo (25) i Mislav Oršić (60-pen), dok su za Šahtar

Read More »
Barcelonin preokret protiv Intera golovima Suareza; Liverpool ispustio 3:0 pa ga spasio Salah

nogometni.net listopad 3, 2019 0

U drugom kolu Lige prvaka u srijedu, u najzvučnijoj utakmici na Camp Nou je Barcelona svladala Inter 2:1, ali najluđi dvoboj odigran je na Anfieldu gdje je Liverpool slomio Salzburg 4:3 Inter je sjajno

Read More »
Bayern pregazio Tottenham u Londonu, Dinamo nije izdržao na Etihadu , Crvena zvezda čudesnim preokretom pobijedila Olympiakos

nogometni.net listopad 2, 2019 0

Nogometaši Bayerna pregazili su na Tottenhamovom stadionu u drugom kolu Lige prvaka domaću ekipu sa 7:2 i tako im nanijeli jedan od najtežih poraza u posljednjoj povijesti kluba. Ipak, nije se činilo da će

Read More »
Dinamo na impresivan način krenuo u Ligu prvaka; na Maksimiru su demolirali treću momčad Serie A

nogometni.net rujan 19, 2019 0

Nogometaši Dinama na prepunom Maksimiru protiv Atalante započeli su svoj sedmi nastup u Uefinoj Ligi prvaka, a pobjedom 4:0 protiv talijanskog predstavnika, dokazali su da u skupini C imaju pravo nadati se velikom uspjehu.

Read More »
PSG i Di Maria ponizili Real, Perišić asistirao u velikoj pobjedi Bayerna, City siguran protiv Šahtara

Odigrane su utakmice u skupinama A, B, C i D Lige prvaka U najzanimljivijim utakmicama 1. kola Lige prvaka igranim u srijedu u Parizu je PSG je uvjerljivo slavio protiv Reala s 3-0, dok