Liga prvaka »

United u finišu preokrenuo protiv Juventusa, City pregazio Šahtar , Roma slavila zahvaljujući sumnjivom pogotku u Moskvi

nogometni.net studeni 8, 2018 0

U najvećem derbiju četvrtog kola Lige prvaka u Torinu su se sastali Juventus i Manchester United, a susret je završen pobjedom gostiju rezultatom 2:1. Juventus je poveo u 65. minuti kada je Leonardo Bonucci

Read More »
ATLETICO UZVRATIO UDARAC BORUSSIJI: Napoli i PSG podijelili bodove , Inter se u 87. minuti spasio poraza, Tottenham nakon preokreta do bodova

nogometni.net studeni 7, 2018 0

Atletico Madrid je na svom Metropolitanu savladao Borussiju Dortmund sa 2-0, te tako barem donekle ublažio težak poraz sa gostovanja u Dortmundu (0-4). Strijelci za Atletico su bili Saul Niguez (33.) i Antoine Griezmann

Read More »
Katalonci dokazali moć i bez Messija, Rakitić sjajno asistirao , Redsi potopili Zvezdu na Anfieldu, Borussia očitala lekciju Atleticu, Di Maria spasio PSG

nogometni.net listopad 24, 2018 0

U jednom od derbija večeri nogometne Lige prvaka Barcelona je na stadionu Camp Nou bez Lionela Messija pobijedila Inter sa 2-0 upisavši treću pobjedu u skupini. Barca je nastupila bez svog najboljeg igrača koji

Read More »
Džeko dvostruki strijelac u pobjedi Rome protiv CSKA, Juventus slavio kod Uniteda , Bayern u razmaku od dvije minute savladao AEK

nogometni.net listopad 23, 2018 0

Večerašnjim susretima kompletirano je treće kolo u grupama E, F, G i H, a prvo ime večeri bio je Edin Džeko koji je upisao dva pogotka i asistenciju u pobjedi Rome nad CSKA rezultatom

Read More »
Barcelona slavila u gostima kod Tottenhama, Napoli u 90. minuti savladao Liverpool , raspoloženi Neymar predvodio PSG u gaženju Crvene zvezde

nogometni.net listopad 4, 2018 0

Večerašnjim susretima završeno je drugo kolo Lige prvaka. Grupa A Borussia Dortmund je na Signal Iduna Parku dočekala Monaco i slavila je rezultatom 3:0. Milioneri su poveli u 51. minuti susreta kada je Larsen

Read More »
NIKOLA VLAŠIĆ SRUŠIO REAL MADRID ;  Džeko zabio hat-trick, novi problemi za Bayern i Manchester United , City preokretom slavio kod Hoffenheima

NIKOLA VLAŠIĆ SRUŠIO REAL MADRID ; Džeko zabio hat-trick, novi problemi za Bayern i Manchester United , City preokretom slavio kod Hoffenheima

nogometni.net listopad 3, 2018 0

Moskovski CSKA kreirao je najveće iznenađenje 2. kola Lige prvaka pobjedom 1-0 protiv Real Madrida u skupini G, dok je u drugom susretu iste grupe Roma s čak 5-0 slavila na Olimpicu protiv Viktorije

Read More »
Real s nadahnutim Modrićem deklasirao Romu, Kovaču pobjeda, Vlašić spasio CSKA

nogometni.net rujan 20, 2018 0

U večernjim utakmicama ove srijede u Ligi prvaka Real, Bayern, Manchester United i Juventus upisali su očekivane pobjede, dok je Lyon priredio senzaciju kod Manchester Cityja… Real Madrid krenuo je u obranu naslova europskog

Read More »
Liverpool dobio dramu na Anfieldu u posljednjim minutama, Zvezda odoljela Napoliju , Atletico preokrenuo protiv Monaca

nogometni.net rujan 19, 2018 0

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Liverpool je na Anfieldu pobijedio PSG 3-2 golom u sudačkoj nadoknadi, Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Monaco 2-1, dok je Borussia Dortmund kao gost slavila protiv Club

Read More »
Messi vodio Barcelonu do pobjede nad PSV-om, Inter bolji od Tottenhama

nogometni.net rujan 18, 2018 0

Večerašnjim susretima grupe B u Barceloni i Milanu počela je nova sezona Lige prvaka, a prve pobjede su upisali Barcelona i Inter. Barcelona je savladala PSV rezultatom 4:0 na Nou Campu. Katalonci su dominirali

Read More »
PLAY-OFF UZVRATI ZVEZDA PRVI PUT U LIGI PRVAKA

nogometni.net kolovoz 29, 2018 0

Benfica, PSV i Crvena Zvezda izborili su u srijedu navečer natjecanje po skupinama Lige prvaka. U posljednjih tri uzvratna susreta play-offa Lige prvaka, koja su se igrala u srijedu navečer, bilo je i više