Liga prvaka »

ŠAHTAR SENZACIONALNO POBIJEDIO REAL USRED MADRIDA , Bayern demolirao Atletico , Mancheste City je pobijedio Porto

nogometni.net listopad 22, 2020 0

Kraljevski klub novu sezonu Lige prvaka otvorio je iznenađujućim porazom od ukrajinskog Šahtara Premda je nastupio bez sedam standardnih prvotimaca koji su zaraženi koronavirusom, Šahtar je u Madridu šokirao Real Madrid pobijedivši sa 3-2

Read More »
Manchester United u gostima savladao PSG , Juventus slavio u Kijevu, Club Brugge u 93. minuti savladao Zenit

nogometni.net listopad 21, 2020 0

Sjajan meč u Parizu su odigrali PSG i Manchester United, a konačan rezultat na Parku prinčeva je glasio 1:2. United je poveo u 23. minuti iz penala. Najprije je Keylor Navas obranio udarac Brune

Read More »
Bayern nakon produžetaka pobijedio Sevillu i osvojio europski Superkup

nogometni.net rujan 25, 2020 0

Nogometaši Bayerna osvojili su evropski Superkup nakon što su večeras na Puškaš Areni u Budimpešti bili bolji od Seville. Nakon regularnog dijela meča bilo je 1:1, a onda je Bayern golom u produžetku došao

Read More »
Ferencvaroš izbacio Dinamo pa odigrao šokantnu utakmicu s Moldeom u play-offu; palo šest golova na utakmici bez pobjednika

nogometni.net rujan 24, 2020 0

Nogometaši Ferencvaroša, koji su izbacili zagrebački Dinamo iz Lige prvaka, u prvom susretu play-offa na gostovanju kod Moldea su odigrali 3:3 nakon što su vodili s 2:0 Mađarski prvak je vodio 2:0, Norvežani su

Read More »
Zagrebački Dinamo iznenađujuće u Budimpešti ispao iz Lige prvaka , Crvena zvezda u drami nakon penala ispala iz Lige prvaka

nogometni.net rujan 17, 2020 0

Ekipa Dinama ispala je iz Lige prvaka nakon što su u susretu 3. pretkola izgubili od Ferencvaroša rezultatom 2:1. Već u 2. minuti domaći tim je stigao u vodstvo. Nguen je probio po lijevoj

Read More »
BAYERN JE NOVI PRVAK EUROPE: Francuz Coman presudio ‘svojima’, Ivan Perišić nastavio sjajan hrvatski niz

nogometni.net kolovoz 24, 2020 0

Bayern je slavljem 1:0 u finalu Lige prvaka protiv PSG-a postao novi nogometni prvak Europe. Junak susreta bio je Kingsley Coman koji je u 59. minuti zabio prvi i jedini pogodak na utakmici. Sjajnu

Read More »
Bayern nastavio svoj stopostotni niz ove sezone u Ligi prvaka i pobjedom 3:0 protiv Lyona izborio finale u kojem ga čeka moćni PSG

nogometni.net kolovoz 20, 2020 0

Nogometaši minhenskog Bayerna, uz malo poteškoće na samom početku utakmice kada je Lyon imao dvije izgledne prilike, ipak su potvrdili klasu i zašto ih mnogi vide kao favorita ovog natjecanja. Na kraju su s

Read More »
Moćni Parižani totalnim nogometom pregazili Leipzig, izjednačili rekord i plasirali se u finale Lige prvaka

nogometni.net kolovoz 19, 2020 0

Nogometaši Paris Saint Germaina prvi put u povijesti izborili su plasman u finale Lige prvaka nakon što su u prvom polufinalnom susretu u Lisabonu pobijedili RB Leipzig sa 3:0. Pobjedu pariškom sastavu u utorak

Read More »
Senzacija u Lisabonu; Čudesni Lyon izbacio moćni City i izborio veliko polufinale protiv Bayerna

nogometni.net kolovoz 16, 2020 0

Mali Lyon srušio je veliki Manchester City, još jedan je autsajder kreirao senzaciju i izbacio favorita. Iako, nakon onog što je Lyon napravio Juventusu, Lyon je dao naslutiti da je spreman i za još

Read More »
Fenomenalni Bayern osramotio Barcelonu (8:2) i plasirao se u polufinale Lige prvaka

nogometni.net kolovoz 15, 2020 0

Nogometaši Bayerna plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su večeras na stadionu Luž u Lisabonu razbili Barcelonu rezultatom 8:2. Da nas večeras očekuje spektakl moglo se naslutiti već u četvrtoj minuti