Reprezentacije »

Italija napravila veliki kiks i mora u baraž, Švicarska se plasirala na Mundijal

nogometni.net 16 studenoga, 2021 0

Nogometaši Švicarske su se plasirali na Svjetsko prvenstvo iz kvalifikacione grupe C, dok će Italija put do Katara morati tražiti kroz baraž. U posljednje kolo grupe C Italija i Švicarska su ušle s istim

Read More »
Hrvatska hrabro i s(p)retno izborila SP na prepunom Poljudu u vaterpolskim uvjetima ; SRBIJA SENZACIONALNO NA SP-U / Golom u 90. šokirala Portugal usred Lisabona

nogometni.net 15 studenoga, 2021 0

Hrvatska nogometna reprezentacija po šesti će put zaigrati na Svjetskom prvenstvu sljedeće godine u Kataru, u odlučujućoj utakmici za prvo mjesto u skupini H Vatreni su pred više od 30.000 gledatelja u Splitu u

Read More »
Jorginho promašio penal u 90. minuti i bacio Italiju u očaj! Švicarci u sjajnoj utakmici izvukli bod ; Dansko savršenstvo uništili Farski otoci

nogometni.net 13 studenoga, 2021 0

Borba talijanskih i švicarskih nogometaša za prvo mjesto u skupini C i izravni plasman na SP 2022. se nastavlja budući da su ove dvije reprezentacije remizirale u Rimu (1:1) Sjajnu su utakmicu na rimskom

Read More »
Hrvatima VAR pokvario slavlje, Njemačka je prva reprezentacija iz Evrope koja se plasirala na Svjetsko prvenstvo

nogometni.net 12 listopada, 2021 0

Širom Evrope večeras su igrane utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a u jednom od najzanimljivijih susreta Hrvatska je remizirala protiv Slovačke rezultatom 2:2 i tako sebe dovela u komplikovanu situaciju. Prvo poluvrijeme u Osijeku

Read More »
FRANCUSKA OSVOJILA LIGU NACIJA , Italija osvojila treće mjesto

nogometni.net 11 listopada, 2021 0

Nogometaši Francuske u nedjelju su navečer na kultnom San Siru u Milanu s 2:1 pobijedili Španjolsku u finalu Lige nacija. Sva tri gola su pala u nastavku utakmice. Furija je povela golom Oyarzabala u

Read More »
Meksiko grabi prema Kataru, Amerikance usporila Panama ; Argentina svladala Urugvaj

Nogometna reprezentacija Meksika izdvojila se na čelu ljestvice finalne faze sjevernoameričkih kvalifikacija za plasman na Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru 3:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Hondurasa u 5. kolu. Strijelci za Meksiko bili su

Read More »
Srbija se teško izborila za pobjedu u Luksemburgu, Ukrajina slavila u Finskoj

nogometni.net 10 listopada, 2021 0

Nogometna reprezentacija Srbije upisala je tešku, ali veoma bitnu pobjedu na gostovanju Luksemburgu rezultatom 1:0 i tako nastavila borbu za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Srbija, koja sada ima utakmicu više od glavnog rivala, preskočila

Read More »
Francuska u dramatičnoj završnici preokretom izborila finale doigravanja Lige nacija

nogometni.net 8 listopada, 2021 0

Francuska nogometna reprezentacija izborila je finale doigravanja Lige nacija pobjedom protiv Belgije 3:2, premda je nakon prvog poluvremena gubila sa 0:2. Belgija je nakon prvih 45 minuta imala dva gola prednosti nakon što su

Read More »
‘Furija’ srušila ‘azzurre’; Talijani su prvi put izgubili na San Siru, a time je prekinut njihov niz od čak 37 utakmica bez poraza

nogometni.net 7 listopada, 2021 0

Prvi finalist nogometne Lige nacija je Španjolska koja je na San Siru pobijedila Italiju 2:1, aktualnog europskog prvaka. U finalu će Španjolci igrati protiv pobjednika dvoboja između Francuske i Belgije Španjolska je tako uzvratila

Read More »
Briljantna Hrvatska u potpunosti nadigrala nemoćnu Sloveniju , Danci dominiraju kvalifikacijama; katastrofa Turske u Amsterdamu

nogometni.net 8 rujna, 2021 0

Hrvatska nogometna reprezentacija je u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru na Poljudu svladala Sloveniju 3:0, a pogotke su postigli Marko Livaja, Mario Pašalić i Nikola Vlašić Na travnjaku se nije vidjelo da