Reprezentacije »

Alžir već u drugoj minuti zabio i osvojio Afrički kup nacija; VAR poništio penal Senegalu

nogometni.net srpanj 20, 2019 0

U finalu afričkog Kupa nacija Alžir je u Kairu pobijedio Senegal sa 1:0 osvojivši drugi naslov afričkog prvaka u povijesti Pogodak odluke zabio je Baghdad Bounedjah u drugoj minuti utakmice Za Alžir je to

Read More »
Senegal i Alžir u finalu Afričkog kupa nacija

nogometni.net srpanj 15, 2019 0

U finalu ovogodišnjeg Afričkog kupa nacija koji se održava u Egiptu igrat će Senegal i Alžir. Senegal je u prvom polufinalu u Kairu svladao Tunis sa 1:0 nakon produžetka, dok je potom Alžir nadigrao

Read More »
Alžir nakon drame penala izbacio ‘slonove’ i izborio polufinale kontinentalnog prvenstva , Tunis upisao prvu pobjedu na Kupu nacija

nogometni.net srpanj 12, 2019 0

Nogometna reprezentacija Alžira izborila je plasman u polufinale afričkog Kupa nacija koji se održava u Egiptu nakon što je u susretu četvrtfinala boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila Obalu Bjelokosti 4:3 Nakon 90 minuta igre rezultat

Read More »
Nigerija izbacila Južnoafričku Republiku za polufinale Afričkog Kupa nacija , polufinale izborio i Senegal

nogometni.net srpanj 11, 2019 0

Afrički Kup nacija približava se samoj završnici Nogometaši Nigerije nakon šest godina čekanja ponovno su se plasirali u polufinale Afričkog Kupa nacija, nakon što su u četvrtfinalnoj utakmici odigranoj u Kairu pobijedili reprezentaciju Južnoafričke

Read More »
BRAZIL OSVOJIO COPU: Maracana strepila do zadnje minute, Jesus asistirao, zabio pa ostavio momčad na cjedilu; Meksikanci svladali SAD i stigli do osmog naslova

nogometni.net srpanj 8, 2019 0

Nogometaši Brazila na domaćem su terenu stiglo do naslova južnoameričkog prvaka Nogometna reprezentacija Brazila po deveti put osvojila je naslov prvaka Južne Amerike nakon što je u finalnom susretu na Maracani u Rio de

Read More »
AFRIČKI KUP NACIJA Južna Afrika izbacila najvećeg favorita za naslov predvođenog Salahom ; COPA AMERICA Argentinci stigli do bronce bez isključenog Messija

nogometni.net srpanj 7, 2019 0

Nogometaši Južne Afrike u subotu su u osmini finala Afričkog prvenstva u Kairu pobijedili Egipat sa 1-0 golom Thembinkosija Lorcha u 85. minuti, te će u četvrtfinalu igrati protiv Nigerije. Nigerija je u osmini

Read More »
Peruanci razbili Čileance i najavili osvetu u finalu protiv Brazila ; Amerikanci i Meksikanci u finalu CONCACAF kupa

nogometni.net srpanj 4, 2019 0

Reprezentacija Perua razbila je Čile u drugom meču polufinala Copa Americe rezultatom 3:0, čime su izborili potpuno neočekivan plasman u finale gdje će igrati protiv domaćina Brazila. Peru je od prve minute pokazao da

Read More »
BRAZIL BOLJI OD ARGENTINE: Leo Messi i ekipa ispali u polufinalu Copa Americe, MEKSIKANCI BRILJIRAJU NA GOLD CUPU: U nedjelju kreću po osmi naslov u povijesti

nogometni.net srpanj 3, 2019 0

Brazil pred svojim navijačima do pobjede i finala Copa Americe Nogometaši Brazila izbacili su Argentinu s 2:0 u polufinalu Copa Americe i plasirali se u finale. Pogotke za Selecao postigli su Gabriel Jesus u

Read More »
Olmo spretnim golom dotukao Nijemce i sa Španjolskom osvojio nogometni Euro

nogometni.net srpanj 1, 2019 0

Nogometaš Dinama Dani Olmo zabio je pogodak u finalu U-21 Europskog prvenstva u kojem je Španjolska s 2:1 pobijedila Njemačku i tako osvojila svoj peti naslov… Mladi 21-godišnji ‘modri’ talent na najbolji mogući način

Read More »
COPA AMERICA   Suarezov promašaj izbacio Urugvaj, Peru u polufinalu nakon penala

COPA AMERICA Suarezov promašaj izbacio Urugvaj, Peru u polufinalu nakon penala

nogometni.net lipanj 30, 2019 0

Reprezentacija Urugvaja ispala je u četvrfinalu Copa Americe od Perua nakon izvođenja penala, a tragičar je bio Luis Suarez koji je promašio prvi jedanaesterac u raspucavanju. Peruanci su u ostalih pet serija ostali stopostotni