Reprezentacije »

Luda utakmica Engleske i Kosova, palo osam golova; čudesni Ronaldo za Portugal zabio čak četiri pogotka

nogometni.net rujan 11, 2019 0

U kvalifikacijama za Euro 2020. u utorak je odigrano sedam utakmica, a najspektakularnija je bila ona između Engleske i Kosova u kojoj je domaćin slavio 5:3 U skupini A u Southamptonu susrele su se

Read More »
Vatreni nisu uspjeli uzeti bodove u Bakuu; Hamšik i društvo šokirali Mađare u Budimpešti , NIZOZEMSKA I BELGIJA NASTAVILE GAZITI

nogometni.net rujan 10, 2019 0

Hrvatska nogometna reprezentacija u svom je petom nastupu u skupini E kvalifikacija za EURO 2020. na gostovanju kod Azerbajdžana u Bakuu odigrala samo 1-1 (1-0). Svjetski doprvaci odlično su započeli susret i poveli u

Read More »
Italija trijumfom u Tampereu prekinula pobjednički niz Finaca , Zmajevi poraženi u Armeniji

nogometni.net rujan 8, 2019 0

Reprezentacija Armenije pobijedila je na Republičkom stadionu u Jerevanu u okviru šestog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo selekciju Bosne i Hercegovine rezultatom 4:2 i tako praktično ostavila Zmajeve bez šansi za drugo mjesto u

Read More »
NIZOZEMCI POVIJESNIM REZULTATOM BACILI NJEMAČKU NA KOLJENA: Velšani pobjedom ostali u borbi s Hrvatskom

nogometni.net rujan 7, 2019 0

U drugoj utakmici naše skupine Wales je na domaćem terenu protiv Azerbajdžana slavio sa 2-1. Nakon što su sve reprezentacije u skupini odigrale po četiri utakmice na ljestvici vodi Hrvatska sa devet bodova, koliko

Read More »
Italija se namučila sa igračem više u Armeniji , Zmajevi razbili Lihtenštajn u Zenici, Finska porazila Grčku i ostvarila četvrtu pobjedu

nogometni.net rujan 6, 2019 0

Nogometaši Italije slavili su u Armeniji i upisali i petu pobjedu iz isto toliko susreta u kvalifikacijama za Euro 2020. godine. Iako konačan rezultat od 3:1 sugeriše laganu pobjedu, Azzurri su do nje stigli

Read More »
Alžir već u drugoj minuti zabio i osvojio Afrički kup nacija; VAR poništio penal Senegalu

nogometni.net srpanj 20, 2019 0

U finalu afričkog Kupa nacija Alžir je u Kairu pobijedio Senegal sa 1:0 osvojivši drugi naslov afričkog prvaka u povijesti Pogodak odluke zabio je Baghdad Bounedjah u drugoj minuti utakmice Za Alžir je to

Read More »
Senegal i Alžir u finalu Afričkog kupa nacija

nogometni.net srpanj 15, 2019 0

U finalu ovogodišnjeg Afričkog kupa nacija koji se održava u Egiptu igrat će Senegal i Alžir. Senegal je u prvom polufinalu u Kairu svladao Tunis sa 1:0 nakon produžetka, dok je potom Alžir nadigrao

Read More »
Alžir nakon drame penala izbacio ‘slonove’ i izborio polufinale kontinentalnog prvenstva , Tunis upisao prvu pobjedu na Kupu nacija

nogometni.net srpanj 12, 2019 0

Nogometna reprezentacija Alžira izborila je plasman u polufinale afričkog Kupa nacija koji se održava u Egiptu nakon što je u susretu četvrtfinala boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila Obalu Bjelokosti 4:3 Nakon 90 minuta igre rezultat

Read More »
Nigerija izbacila Južnoafričku Republiku za polufinale Afričkog Kupa nacija , polufinale izborio i Senegal

nogometni.net srpanj 11, 2019 0

Afrički Kup nacija približava se samoj završnici Nogometaši Nigerije nakon šest godina čekanja ponovno su se plasirali u polufinale Afričkog Kupa nacija, nakon što su u četvrtfinalnoj utakmici odigranoj u Kairu pobijedili reprezentaciju Južnoafričke

Read More »
BRAZIL OSVOJIO COPU: Maracana strepila do zadnje minute, Jesus asistirao, zabio pa ostavio momčad na cjedilu; Meksikanci svladali SAD i stigli do osmog naslova

nogometni.net srpanj 8, 2019 0

Nogometaši Brazila na domaćem su terenu stiglo do naslova južnoameričkog prvaka Nogometna reprezentacija Brazila po deveti put osvojila je naslov prvaka Južne Amerike nakon što je u finalnom susretu na Maracani u Rio de