Vijesti »

KOVAČIĆ SA CHELSEAJEM DOŽIVIO NEOČEKIVANI PORAZ: Leicester kiksao protiv predzadnjeg u ligi, nova pobjeda Liverpoola ; MARSEILLEU SAMO BOD KOD METZA

nogometni.net prosinac 14, 2019 0

Nogometaši Chelseaja doživjeli su četvrti poraz u zadnjih pet kola Premier lige. U subotu su u 17. kolu na svom travnjaku izgubili od Bournemoutha sa 0-1 pogotkom Dana Goslinga u 84. minuti. Hrvatski veznjak

Read More »
Werder poveo kod Bayerna, a onda se domaćin razljutio i do vrha napunio mrežu gostiju , Barcelona na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu igrala 2:2

U 15. kolu Bundeslige Bayern je u subotu na domaćem terenu ‘razbio’ Werder sa 6:1, iako su gosti poveli u 24. minuti prekrasnim pogotkom reprezentativca Kosova Milota Rashice Briljirao je Philippe Coutinho sa tri

Read More »
Džeko odveo Romu u šesnaestinu finala, Bašakšehir šokantno izbacio Gladbach u 90. minuti , Lazio završio nastup u Europi

nogometni.net prosinac 13, 2019 0

Večerašnjim utakmicama završena je grupna faza Europske lige, a među 32 najbolje ekipe u drugom po snazi europskom klupskom takmičenju. Roma se uz dosta sreće plasirala dalje iz grupe J. Italijanska ekipa je remizirala

Read More »
DINAMO ISPAO IZ EUROPE: City razbio Modre i okončao im san o osmini finala LP-a, MARIO PAŠALIĆ ZAKUCAO DINAMO NA DNO LJESTVICE

nogometni.net prosinac 12, 2019 0

Europska priča zagrebačkog Dinama je završila za ovu sezonu nakon što su “Modri” u susretu zadnjeg kola C skupine Lige prvaka na stadionu Maksimir izgubili od Manchester Cityja sa 1-4, dok je Atalanta u

Read More »
Rakitić kao kapetan s Barcom izbacio Inter i pogurao Borussiju u osminu finala; Ajax najveći gubitnik , Liverpool nije dopustio iznenađenje u Salzburgu

nogometni.net prosinac 11, 2019 0

U skupini F Barcelona je slavila kod Intera s 2:1, dok je Borussia Dortmund s 2:1 kod kuće pobijedila prašku Slaviju. Barcelona je u Milano došla u oslabljenom sastavu bez Messija, Piquea i Albe,

Read More »
ĆALETA-CAR S MARSEILLEOM DO ŠESTE POBJEDE U NIZU ; ČUDESNI LEICESTER NANIZAO OSAM POBJEDA: Jamie Vardy zabio dva komada

nogometni.net prosinac 9, 2019 0

U derbiju 17. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je na stadionu Velodrome pobijedio Bordeaux sa 3:1 upisavši šestu pobjedu u nizu. Bordeaux je poveo u 31. minuti sjajnim pogotkom Yacinea Adlija sa više od

Read More »
Lazio šokirao Juventus i nanio mu prvi poraz ove sezone u Seriji A ; PSG sa igračem više nakon preokreta slavio u Montpellieru

nogometni.net prosinac 8, 2019 0

Lazio je večras u jednom od derbija 15. kola talijanske Serije A na svom terenu dočekao ekipu Juventusa. Domaćin je slavio rezultatom 3:1. Prvu priliku na susretu imali su nogometaši Juventusa. Pokušao je Paulo

Read More »
Ivan Perišić zabio za vodstvo Bayerna, ali sva tri boda ostali Borussiji; Real se lako obračunao s Espanyolom

nogometni.net prosinac 7, 2019 0

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je svoj treći gol u dresu minhenskog Bayerna. No, Bavarcima Perišićev pogodak nije donio baš previše veselja, jer igarči Borussije zabili su dva gola, od kojih drugi u drugoj

Read More »
United srušio City , Redsi slavili i učvrstili prvo mjesto , EUROGOL KOVAČIĆA U LOŠOJ UTAKMICI CHELSEAJA

Aktualni engleski nogometni prvak Manchester City doputovat će u Zagreb na ogled 6. kola skupine C Lige prvaka protiv Dinama nakon 1-2 (0-2) domaćeg poraza u gradskom derbiju od Manchester Uniteda u susretu 16.

Read More »
Šampionski ples Liverpoola: U spektaklu na Anfieldu pomeli i gradskog rivala Evertona ; Rashford presudio Tottenhamu

nogometni.net prosinac 5, 2019 0

Liverpool je u susretu 15. kola engleskog Premiershipa pobijedio Everton u gradskom derbiju rezultatom 5:2 čime je nastavio s fantastičnim igrama u ovoj sezoni. Ekipa Jurgena Kloppa je sjajno otvorila meč i već u