Vijesti »

PSG dao četiri komada Dijonu i preuzeo vrh ; Liverpool preokretom do bodova; Manchester United i Chelsea razočarali

nogometni.net listopad 25, 2020 0

Francuski nogometni prvak Paris SG zasjeo je na vrh ljestvice uvjerljivom 4:0 domaćom pobjedom protiv posljednjeplasiranog Dijona u susretu 8. kola. Prva dva gola za Parižane postigao je novi igrač u njihovom sastavu Kean

Read More »
BARCELONA – REAL 1:3: Madriđani osvojili Camp Nou i izašli iz krize; BAYERN – EINTRACHT 5:0: Petarda bavarskog diva na Allianz Areni; ‘Hat-trick’ sjajnog Lewandowskog

nogometni.net listopad 24, 2020 0

Ne pamtimo kad je Real zabio Barceloni tri gola na Camp Nou! Madriđani su u sjajnom El Clasicu u subotu navečer srušili Barcelonu 3:1. Vidjeli smo dva gola u prvih devet minuta kada su

Read More »
Bayer Leverkusen uvjerljiv , Crvena zvezda poražena u Njemačkoj od Hoffenheima, Roma pobijedila Young Boys

nogometni.net listopad 23, 2020 0

Bayer Leverkusen je na svom terenu uvjerljivim rezultatom 6:2 bio bolji od Nice, dok je Cluj kao gost savladao CSKA Sofiju sa 2:0. Molde je rezultatom 2:1 bio bolji od Dundalka, kao i Benfica

Read More »
Rijeka poražena od Real Sociedada 0:1, Dinamo u dramatičnoj utakmici na Maksimiru ipak nije uspio do sva tri boda

U prvom kolu nogometne Europske lige skupine F, na Rujevici je Rijeka poražena od Real Sociedada 0:1, a pogodak odluke pao je u trećoj minuti sudačke nadoknade Iako drastično oslabljena izostancima zbog ozljeda i

Read More »
ŠAHTAR SENZACIONALNO POBIJEDIO REAL USRED MADRIDA , Bayern demolirao Atletico , Mancheste City je pobijedio Porto

nogometni.net listopad 22, 2020 0

Kraljevski klub novu sezonu Lige prvaka otvorio je iznenađujućim porazom od ukrajinskog Šahtara Premda je nastupio bez sedam standardnih prvotimaca koji su zaraženi koronavirusom, Šahtar je u Madridu šokirao Real Madrid pobijedivši sa 3-2

Read More »
Manchester United u gostima savladao PSG , Juventus slavio u Kijevu, Club Brugge u 93. minuti savladao Zenit

nogometni.net listopad 21, 2020 0

Sjajan meč u Parizu su odigrali PSG i Manchester United, a konačan rezultat na Parku prinčeva je glasio 1:2. United je poveo u 23. minuti iz penala. Najprije je Keylor Navas obranio udarac Brune

Read More »
U pet utakmica Serie A palo čak 28 golova, Aston Villa pobijedila Leicester

nogometni.net listopad 19, 2020 0

Izrazito efikasnu nogometnu nedjelju u Italiji zaključili su Roma i Benevento susretom sa sedam pogodaka, a slavio je domaćin s 5:2. Ukupno je u nedjelju u pet utakmica postignuto 28 golova što je sjajan

Read More »
NAKON KATASTROFE REALA, DEBAKL DOŽIVJELA I BARCELONA , City jedva tukao Arsenal, Everton otrgnuo bodove Liverpoolu

nogometni.net listopad 18, 2020 0

Nogometaši Barcelone poraženi su u 6. kolu Primere na gostovanju kod Getafea s 1-0. Jedini gol na utakmici zabio je Jaime Mata iz penala u 56. minuti. Barcelona je igrala u skoro najjačem sastavu,

Read More »
Bayern, Dortmund i Leipzig slavili i ostali na vrhu Bundeslige ; neuništivi Ibrahimović potopio Inter u derbiju

nogometni.net listopad 17, 2020 0

Bayern, Dortmund i Leipzig su slavili u 4. kolu i ostali na vrhu Bundeslige. Bayern je slavio u gostima kod Arminije u Bielefeldu sa 4:1 zahvaljujući po dva pogotka Lewandowskog i Müllera, dok je

Read More »
Hrvatska i dalje bez pobjede nad Francuskom; Danci šokirali Engleze

nogometni.net listopad 15, 2020 0

Hrvatska ni u osmoj međusobnoj utakmici nije stigla do pobjede protiv Francuske. Aktualni svjetski prvaci upisali su pobjedu 2:1 na maksimirskom stadionu, s time da su ovog puta ‘tricolori’ bili ti koji su bolje