Vijesti »

Kloppova sjajna izmjena spasila Liverpool poraza u velikom derbiju protiv Uniteda ; Džeko zaigrao sa zaštitnom maskom u katastrofalnoj utakmici Sampdorije i Rome

nogometni.net listopad 21, 2019 0

Nogometaši Manchester Uniteda i Liverpoola podijelili su bodove u najvećem engleskom derbiju odigranom na Old Traffordu u okviru 9. kolu Premiershipa odigravši neriješeno 1:1. Crveni vragovi su poveli u 36. minuti golom Rashforda, a

Read More »
Niko Kovač nastavlja prosipati bodove s Bayernom; oslabljeni Real doživio prvi prvenstveni poraz ove sezone

nogometni.net listopad 20, 2019 0

Nogometaši Bayerna, koji su u prošlom kolu iznenađujuće izgubili na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima (1-2), opet su kiksali, odigravši 2-2 u gostima kod Augsburga. Bavarci su bili šokirani već u 1. minuti kada

Read More »
DRAME I TRILERI U BITCI ZA EURO: Španjolci zamalo izgubili pa ostali bez De Geje, Švicarci napravili cirkus u svojoj skupini

nogometni.net listopad 16, 2019 0

Španjolska je na čelu skupine F sa 20 bodova, pet više od Švedske i šest više od Rumunjske Napadač Valencije Rodrigo postigao je pogodak u drugoj minuti sučevog dodatka, kojim je Španjolska izjednačila na

Read More »
Hrvatska remizirala u Velsu i odgodila plasman na Euro za posljednje kolo , Poljska i Rusija osigurali plasman na Europsko prvenstvo

nogometni.net listopad 14, 2019 0

Reprezentacije Velsa i Hrvatske podijelile su bodove u Cardiffu u okviru 8. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo odigravši neriješeno 1:1. Sjajno je krenulo po svjetske viceprvake budući da je Vlašić već u devetoj minuti

Read More »
Španjolska ostala bez savršenog učinka, BiH ostala u igri za plasman na Euro nakon sjajne izvedbe u Zenici , Danska u derbiju svladala Švicarsku

nogometni.net listopad 13, 2019 0

U kvalifikacijama za Euro 2020. reprezentacija Španjolske nije nastavila sa savršenim učinkom, jer je ispustila pobjedu u zadnjim trenucima u Norveškoj dok je Italija izborila plasman na kontinentalnu smotru U najzanimljivijoj utakmici skupine F

Read More »
Engleska prvi put nakon 10 godina izgubila u kvalifikacijama, Francuzi jedva pobijedili Island

nogometni.net listopad 12, 2019 0

Odigrane su utakmice sedmog kola kvalifikacija u skupinama A, B i H Svjetski nogometni prvak Francuska ostvarila je minimalnu 1-0 (0-0) pobjedu na gostovanju kod Islanda u susretu skupine H kvalifikacija za odlazak na

Read More »
Belgija izborila plasman na Europsko prvenstvo, Poljska na dobrom putu

nogometni.net listopad 11, 2019 0

Uvjerljivom pobjedom nad San Marinom 9:0 reprezentacija Belgije prva je osigurala kartu za Europsko nogometno prvenstvo sljedeće godine. Belgijci imaju maksimalan 21 bod iz sedam utakmica i tri kola prije kraja sigurni su putnici

Read More »
Hrvatska razbila Mađarsku; Modrićev i dva Petkovićeva gola za veliku pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon četiri godine vratila se na Poljud, odnosno sedam godina od igranja pred splitskom publikom. I stoga nije ni čudo da je na dvoboj protiv Mađarske stiglo 32.110 navijača, koji su

Read More »
ŠOK NA ETIHADU: Prosječna momčad nokautirala Guardioline prvake; INTER – JUVENTUS 1:2

nogometni.net listopad 6, 2019 0

Wolverhampton srušio s 2:0 ektualnog prvaka Engleske Man City Senzacija u Manchesteru! Wolverhampton je srušio s 2:0 aktualnog prvaka Engleske Man City, i to na Etihadu! Bio je to nedjeljni sraz 8. kola Premiershipa.

Read More »
Real Madrid savladao Granadu: Hazard upisao prvijenac, Modrić postigao golčinu ; Milner iz penala u 95. minuti donio pobjedu Liverpoolu nad Leicesterom

Real Madrid je savladao Granadu u osmom kolu španjolske La Lige rezultatom 4:2. Kraljevi su poveli već u 2. minuti kada se u strijelce upisao Karim Benzema, a u 45+1. minuti svoj prvijenac u