Vijesti »

RASPAD SISTEMA U MADRIDU: Man City u manje od 5 minuta preokrenuo utakmicu, Ramos dobio crveni; Lyon iznenadio Ronalda i moćni Juve

nogometni.net veljača 27, 2020 0

Man City i Lyon slavili su u prvim susretima osmine finala LP U možda i najzvučnijem okršaju osmine finala nogometne Lige prvaka Manchester City je na gostovanju pobijedio Real Madrid sa 2:1, dok je

Read More »
Bayern protutnjao Londonom, Gnabry i Lewandowski srušili sve Chelseajeve nade , oprezno i bez mnogo prilika na San Paolu: Napoli – Barcelona 1:1

nogometni.net veljača 26, 2020 0

Nogometaši Bayerna pobijedili su na Stamford Bridgeu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka ekipu Chelsea rezultatom 3:0 i tako praktično osigurali prolazak među osam najboljih ekipa Starog kontinenta. Bavarci su od samog početak

Read More »
Arsenalu pobjeda nakon golijade i odlične utakmice protiv Evertona ; slavlje rimskih klubova; Lazio ostao na korak iza Juventusa, Roma deklasirala Lecce

nogometni.net veljača 24, 2020 0

Nogometaši Arsenala 3:2 (2:2) domaćom pobjedom protiv Evertona u susretu 27. kola Premier lige preskočili su svog nedjeljnog suparnika na ljestvici. U odličnoj utakmici na Emiratesu Everton je poveo već u 1. minuti golom

Read More »
REAL ŠOKANTNO PORAŽEN OD PROSJEČNE MOMČADI , Barcelona na krilima Messija razvalila Eibar, LEIPZIG  DEMOLIRAO SCHALKE USRED GELSENKIRCHENA

REAL ŠOKANTNO PORAŽEN OD PROSJEČNE MOMČADI , Barcelona na krilima Messija razvalila Eibar, LEIPZIG DEMOLIRAO SCHALKE USRED GELSENKIRCHENA

nogometni.net veljača 23, 2020 0

Nogometaši madridskog Reala propustili su priliku vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su u susretu 25. kola izgubili na gostovanju u Valenciji kod Levantea s 0:1 (0:0). Bio je to tek drugi

Read More »
Chelsea u londonskom derbiju savladao Tottenham , Manchester City minimalno pobijedio Leicester ; Juve pobijedio SPAL

nogometni.net veljača 22, 2020 0

Nogometaši Chelseaja savladali su Tottenham u 27. kolu engleskog Premiershipa rezultatom 2:0. U londonskom derbiju na Stamford Bridgeu domaća ekipa nije imala problema protiv oslabljenih Spursa. Već u 15. minuti Plavci su stigli u

Read More »
Strašan povratak Rangersa; Josip Brekalo zabio u preokretu Wolfsburga; Getafe srušio veliki Ajax , Eintracht napunio Salzburg

nogometni.net veljača 21, 2020 0

Nogometaši Wolfsburga i Rangersa velikim su preokretima ostvarili pobjede u prvim susretima 16-ine finala Europske lige pobijedivši Malmo sa 2:1, te Bragu sa 3:2 Wolfsburg je gubio 0:1 protiv Malmoa, no uspio je okrenuti

Read More »
Atalanta razbila Valenciju na pogon Vatrenog, Leipzig srušio Mourinha usred Londona

nogometni.net veljača 20, 2020 0

Nogometaši Atalante i RB Leipziga ostvarili su pobjede u prvim susretima osmine finala nogometne Lige prvaka pobijedivši Valenciju sa 4-1, te Tottenham sa 1-0. Pobjedu momčadi iz Bergama, koja svoje europske utakmice ove sezone

Read More »
Atletico savladao neprepoznatljivi Liverpool , senzacionalni Haaland s dva pogotka srušio PSG u Dortmundu

nogometni.net veljača 19, 2020 0

Nogometaši Atletica pobijedili su na Wanda Metropolitano stadionu u Madridu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka ekipu Liverpoola rezultatom 1:0 te su tako stekli solidnu prednost pred revanš u Engleskoj. Odlično je krenulo

Read More »
Lazio u velikom derbiju ‘okrenuo’ i pobijedio Inter,  za Juventusom zaostaju samo bod; blamaža Real Madrida; ‘kraljevi’ su u najjačem sastavu na svom terenu remizirali s Celtom

Lazio u velikom derbiju ‘okrenuo’ i pobijedio Inter, za Juventusom zaostaju samo bod; blamaža Real Madrida; ‘kraljevi’ su u najjačem sastavu na svom terenu remizirali s Celtom

nogometni.net veljača 17, 2020 0

U velikom derbiju 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na svom Olimpicu svladao milanski Inter 2:1 U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja. Lazio je na samom početku zaprijetio preko Sergeja Milinković-Savića, ali

Read More »
Liverpool se silno namučio, ali je na kraju pobijedio fenjeraša ; FANTASTIČNA ASISTENCIJA OLMA U VISOKOJ POBJEDU LEIPZIGA

nogometni.net veljača 16, 2020 0

Nogometaši Liverpoola nastavili su pobjednički niz u Premier ligi, iako su se morali dosta namučiti u 26. kolu protiv posljednjeplasiranog Norwicha. Na kraju pobjedu “redsima” donio je Sadio Mane u 78. minuti. Hrvatski reprezentativac