Vijesti »

Marseille i PSG na Velodromeu su odigrali bez pobjednika ; Dvoboj 9. kola Serie A između Intera i Juventusa završio je bez pobjednika 1:1

nogometni.net 25 listopada, 2021 0

Posljednji susret 11. kola francuskog nogometnog prvenstva, derbi Olympique Marseillea i PSG-a igrao se pred čak 65.000 gledatelja na stadionu Velodrome, a završio je bez golova Olympique Marseille je imao više boljih prilika, a

Read More »
Liverpool na krilima maestralnog Salaha razbio Manchester United 5:0 ; Real Madrid pobijedio Barcelonu u El Clasicu

nogometni.net 24 listopada, 2021 0

Nogometaši Liverpoola razbili su na Old Traffordu u 9. kolu Premiershipa ekipu Manchester Uniteda rezultatom 5:0 te su tako dodatno produbili krizu u kojoj se nalaze Crveni vragovi. Da Unitedu prijeti katastrofa moglo se

Read More »
Dinamo izgubio od Rapida , Monaco pobjedom zasjeo na vrh skupine, Eintracht uvjerljiv protiv Olympiakosa

nogometni.net 22 listopada, 2021 0

U susretu 3. kola H skupine Europske lige Dinamo je na gostovanju u Beču pred 22.300 gledatelja izgubio od Rapida sa 1:2 upisavši drugi poraz u skupini. Nakon što je natjecanje u skupini otvorio

Read More »
U dramatičnom dvoboju Liverpool slavio u Madridu; Real na Modrićev pogon uvjerljiv kod Šahtara; Lionel Messi spasio PSG

nogometni.net 20 listopada, 2021 0

Odigrano je treće kolo Lige prvaka u skupinama A, B, C i D, a u najzanimljivijem dvoboju Liverpool je slavio kod Atletica 3:2 Leipzig je prijetio i vodio u Parizu kod PSG-a s 2:1

Read More »
Hrvatima VAR pokvario slavlje, Njemačka je prva reprezentacija iz Evrope koja se plasirala na Svjetsko prvenstvo

nogometni.net 12 listopada, 2021 0

Širom Evrope večeras su igrane utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a u jednom od najzanimljivijih susreta Hrvatska je remizirala protiv Slovačke rezultatom 2:2 i tako sebe dovela u komplikovanu situaciju. Prvo poluvrijeme u Osijeku

Read More »
FRANCUSKA OSVOJILA LIGU NACIJA , Italija osvojila treće mjesto

nogometni.net 11 listopada, 2021 0

Nogometaši Francuske u nedjelju su navečer na kultnom San Siru u Milanu s 2:1 pobijedili Španjolsku u finalu Lige nacija. Sva tri gola su pala u nastavku utakmice. Furija je povela golom Oyarzabala u

Read More »
Meksiko grabi prema Kataru, Amerikance usporila Panama ; Argentina svladala Urugvaj

Nogometna reprezentacija Meksika izdvojila se na čelu ljestvice finalne faze sjevernoameričkih kvalifikacija za plasman na Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru 3:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Hondurasa u 5. kolu. Strijelci za Meksiko bili su

Read More »
Srbija se teško izborila za pobjedu u Luksemburgu, Ukrajina slavila u Finskoj

nogometni.net 10 listopada, 2021 0

Nogometna reprezentacija Srbije upisala je tešku, ali veoma bitnu pobjedu na gostovanju Luksemburgu rezultatom 1:0 i tako nastavila borbu za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Srbija, koja sada ima utakmicu više od glavnog rivala, preskočila

Read More »
Francuska u dramatičnoj završnici preokretom izborila finale doigravanja Lige nacija

nogometni.net 8 listopada, 2021 0

Francuska nogometna reprezentacija izborila je finale doigravanja Lige nacija pobjedom protiv Belgije 3:2, premda je nakon prvog poluvremena gubila sa 0:2. Belgija je nakon prvih 45 minuta imala dva gola prednosti nakon što su

Read More »
‘Furija’ srušila ‘azzurre’; Talijani su prvi put izgubili na San Siru, a time je prekinut njihov niz od čak 37 utakmica bez poraza

nogometni.net 7 listopada, 2021 0

Prvi finalist nogometne Lige nacija je Španjolska koja je na San Siru pobijedila Italiju 2:1, aktualnog europskog prvaka. U finalu će Španjolci igrati protiv pobjednika dvoboja između Francuske i Belgije Španjolska je tako uzvratila