Vijesti »

Monaco uvjerljivo svladao Spartu, Rangersi šokirani u Švedskoj , Srpski prvak kiksao protiv Šerifa

nogometni.net 4 kolovoza, 2021 0

Nogometaši Monaca i švedskom Malmoa napravili su veliki korak prema plasmanu u Ligu prvaka. U trećem pretkolu u prvoj utakmici Monaco je svladao Spartu Prag u gostima s 2:0, dok je Malmo svladao favorizirani

Read More »
Osijek nastavlja europsku avanturu; Nova blamaža Hajduka!

nogometni.net 30 srpnja, 2021 0

U uzvratnom dvoboju 2. pretkola Konferencijske lige nogometaši Osijeka su u Gradskom vrtu svladali poljski Pogon s 1:1 što im je bilo dovoljno za plasman u treće pretkolo u kojem će im suparnik biti

Read More »
Menalo donio Dinamu pobjedu na Kipru za ovjeru prolaza u 3. pretkolo Lige prvaka

nogometni.net 28 srpnja, 2021 0

Nogometaši Dinama plasirali su se u treće (pretposljednje) pretkolo Lige prvaka nakon što su u dvomeču bili bolji od kiparske Omonije. Prije sedam dana u Zagrebu je bilo 2:0 za Modre, koji su i

Read More »
HAJDUK UVJERLJIV PROTIV TOBOLA / Ljubičić s dva pogotka srušio Kazahstance pred više od 11 tisuća navijača na Poljudu

nogometni.net 23 srpnja, 2021 0

Nogometaši Hajduka u prvom su susretu 2. pretkola Konferencijske lige na Poljudu pred 11.141 gledatelja svladali kazahstanski Tobol sa 2:0. Strijelac oba gola bio je Marin Ljubičić (21′, 53′). Splitska momčad je sjajno ušla

Read More »
Rijeka ispisala povijest hrvatskog nogometa; prva od naših klubova ostvarila pobjedu u novom Uefinom natjecanju , Osijek izvukao nulu

U prvoj utakmici drugog pretkola Konferencijske lige Rijeka je na gostovanju na Malti kod Gzire Uniteda slavila 2:0 golovima Bušnje (57) i Ampema (77) Rijeka će ostati upisana u povijesti našeg nogometa kao hrvatski

Read More »
Italija nakon penala pobijedila Englesku i postala prvak Europe u nogometu

nogometni.net 12 srpnja, 2021 0

Nogometaši Italije su drugi put u historiji postali prvaci Evrope! U večerašnjem finalu Eura na stadionu Wembley u Londonu Italijani su savladali Englesku nakon penala rezultatom 3:2. Nakon 120 minuta rezultat je glasio 1:1.

Read More »
ARGENTINA POBJEDNIK COPA AMERICE / Veliki Lionel Messi osvojio svoju prvu međunarodnu medalju u argentinskom dresu

nogometni.net 11 srpnja, 2021 0

Argentina je u subotu pobjedom 1:0 nad Brazilom u finalu Copa Americe osvojila svoje prvo veće natjecanje u 28 godina. Argentinac Lionel Messi, često smatran najboljim nogometašem na svijetu, time je osvojio i svoju

Read More »
Kolumbijci spektakularnim golom u dramatičnoj završnici osvojili treće mjesto

nogometni.net 10 srpnja, 2021 0

Fantastičnim pogotkom Luisa Diaza u četvrtoj minuti nadoknade, Kolumbija je u Brasiliji pobijedila Peru sa 3:2 osvojivši treće mjesto na Copa Americi. Krilni igrač Porta sjajno je opalio sa 25 metara pogodivši rašlje peruanskog

Read More »
Nogomet se vraća kući! Engleska prvi put u povijesti u finalu Eura

nogometni.net 8 srpnja, 2021 0

Nogometaši Engleske su pobijedili nakon produžetaka Dansku rezultatom 2:1 na Wembleyju i plasirali se prvi put u finale Eura gdje će igrati protiv Italije. U uvodnih 25 minuta nije se mnogo toga dešavalo, no

Read More »
ITALIJA JE PRVI FINALIST EURA

nogometni.net 7 srpnja, 2021 0

Nogometna reprezentacija Italije prvi je finalist ovogodišnjeg Europskog prvenstva, nakon što je u utorak na londonskom stadionu Wembley pobijedila Španjolsku s 2-1 (1-1), boljim izvođenjem jedanaesteraca (4-2). Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1.