Vijesti »

Sevilla ide po svoj šesti naslov u Europskoj ligi, nogometaši Šahtara iz Donjecka s uvjerljivih 4:1 svladali su Basel

nogometni.net kolovoz 12, 2020 0

Nogometaši Seville plasirali su se u polufinale Europske lige zahvaljujući dramatičnoj 1:0 (0:0) pobjedi protiv Wolverhampton Wanderersa u četvrtfinalnom dvoboju igranom u Duisburgu u utorak. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Lucas Ocampos u 88.

Read More »
INTER I MANCHESTER UNITED UŠLI U POLUFINALE EUROPSKE LIGE: Crveni vragovi tek u produžecima svladali Kopenhagen

nogometni.net kolovoz 11, 2020 0

Talijanski Inter i engleski Manchester United prvi su polufinalisti ovosezonske Europske lige. Sve utakmice završnice Europske lige igraju se na stadionima u Njemačkoj. Inter je Dusseldorfu s 2-1 svladao njemački Bayer Leverkusen, a Manchester

Read More »
Barcelona i Bayern izbacili svoje rivale i zakazali međusobni okršaj u četvrtfinalu Lige prvaka

nogometni.net kolovoz 9, 2020 0

Posljednja dva učesnika četvrtfinala Lige prvaka su Bayern Minhen i Barcelona. Katalonci su bili bolji u dvomeču s Napolijem, a Bavarci u duelu s Chelseajem. Katalonci su večeras slavili protiv Napolija rezultatom 3:1 i

Read More »
Juventus se oprostio od Lige prvaka; ‘staroj dami’ nisu pomogla ni dva gola Cristiana Ronalda; Lyon spasio pogodak u gostima ; Manchester City i drugi puta srušio Real te izborio četvrtfinale

nogometni.net kolovoz 8, 2020 0

Nogometaši Lyona plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka iako su u uzvratnoj utakmici u Torinu izgubili od Juventusa s 2:1. U prvoj utakmici odigranoj u Lyonu još 26. veljače Francuzi su slavili s

Read More »
SEVILLA NADIGRALA ROMU, A BAYER LEVERKUSEN  RANGERSE , Basel i Wolverhamptom popunili zadnja dva mjesta

SEVILLA NADIGRALA ROMU, A BAYER LEVERKUSEN RANGERSE , Basel i Wolverhamptom popunili zadnja dva mjesta

nogometni.net kolovoz 7, 2020 0

Nogometaši Seville i Bayera iz Leverkusena plasirali su se u četvrtfinale Europske lige, Sevilla je u jednoj utakmici osmine finala igranoj na neutralnom terenu u Duisburgu nadigrala Romu sa 2-0 (2-0), dok je Bayer

Read More »
Inter i Manchester United se rutinski plasirali u četvrtfinale Europske lige ; Copenhagen izbacio turskog prvaka

nogometni.net kolovoz 6, 2020 0

Nogometaši Inter i Manchester Uniteda su rutinski prošli u četvrtfinale Europske lige. Inter se sastao u Gelsenkirchenu protiv Getafea, a nakon 33 minute igre Romelu Lukaku je doveo Nerazzurre u vodstvo. Španjolska ekipa je

Read More »
Roma savladala Juventus, u posljednjem kolu slavili i Inter, Napoli i Milan

nogometni.net kolovoz 2, 2020 0

Vodećih sedam ekipa talijanske Serie A su večeras odigrale posljednje mečeve ove sezone u prvenstvu. Šest od tih sedam ekipa je igralo međusobne duele, a slavili su Roma, Inter i Napoli. Roma je savladala

Read More »
Arsenal preokretom do FA kupa; Rijeka obranila naslov u Kupu

Nogometaši Arsenala osvojil su engleski FA Cup pobijedivši u finalu na Wembleyu preokretom Chelsea s 2:1, dok je u finalu isključen hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić Junak dvoboja bio je dvostruki strijelac Gabonac Pierre-Emerick Aubameyanga

Read More »
PSG NAKON VELIKE DRAME UZEO NOVI TROFEJ: Nakon 120 minuta igre jedva na penale svladali Lyon

nogometni.net kolovoz 1, 2020 0

Nogometaši Paris Saint-Germaina pobjednici su posljednjeg izdanja francuskog Liga kupa, a do svog devetog trijumfa u ovom natjecanju došli su pobijedivši Olympique Lyon boljim izvođenjem jedanaesteraca (6-5), nakon što u osnovnih 90 minuta i

Read More »
Džeko donio pobjedu Romi u Torinu, Juventus zabilježio novi poraz

nogometni.net srpanj 30, 2020 0

Nogometaši Rome pobijedili su na Olimpicu u okviru 37. kola Serije A ekipu Torina rezultatom 3:2, a ključnu ulogu u trijumfu Vučice imao je kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko. No, krenimo redom.